Бамбук Філостачіс Бісетті | Bambusa Phyllostachys Bissetii | Бамбук Филлостачис Бисетти

Код товару: 1397
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Бамбук Філостачіс Бісетті

Bambusa Phyllostachys Bissetii

Бамбук Филлостачис Бисетти


Синоніми: Бамбук Філостахіс, бамбук Девіда Біссета, бамбук велетенський, бамбук гігантський.

Походження / історія: Phyllostachys Bissetii - стійкий і привабливий вид бамбука, який походить із зелених земель Сичуані, Китай. З моменту свого дебюту в Сполучених Штатах у 1941 році ця дивовижна рослина завоювала вірних прихильників серед тисяч любителів садівництва. Ця рослина була названа на честь Девіда Біссета, керівника станції інтродукції рослин Міністерства сільського господарства США в Савані, штат Джорджія, тепер відомої як Прибережний ботанічний сад Джорджії. Під час свого перебування на посаді пан Біссет відповідав за придбання тисяч видів, зібраних і привезених до США працівниками Департаменту сільського господарства з усього світу, а не лише бамбука. 

Опис: Phyllostachys bissetii або, як його іноді називають бамбук Девіда Біссета, - це вражаючий бамбук, який завжди виглядає свіжим і здоровим завдяки своїм глянцевим темно-зеленим тростинам, які в молодому віці вкриті привабливим сірим пуховим порошком. Листя насиченого зеленого кольору, злегка глянцеве на вигляд і рясне. Прямостоячі стебла (тростини) і дуже густе листя роблять цей вид особливо хорошим для використання в якості живої огорожі, екрану або вітрозахисту. Phyllostachys Bissetii є найкращою живою огорожею для вітряних місць порівняно з іншим бамбуком.

Форма: прямостоячий кущ з вертикальними стеблами і поникаючими тендітними гілочками і листям.

Висота / діаметр: в дорослому вигляді бамбук Бісетті може досягти висоти 5-7 м, а діаметрі - 1,5-2,5 м.

Швидкість зростання: швидкорослий кущ. 

Листя: насичено-зеленого кольору, злегка глянцеве, дуже рясне.

Стебла: здебільшого прямостоячі, хоча й злегка дугоподібні тростини, глянцево-зелені, іноді з фіолетовим відтінком, і жовтувато-зелені, коли старші. Пагони їстівні.

Коренева система: повзуче кореневище, досить агресивне, тому потребує обмеження при посадці.

Відношення до світла/Інсоляція: повне сонце або півтінь.

Вид ґрунту: всі гумусовані, не дуже бідні садові ґрунти, віддає перевагу глибоким, свіжим, родючим, вологим, але добре дренованим субстратам, від слабокислих до лужних. В час активного росту потребує достатнього поливу і внесення добрив.

Застосування: Бамбук використовується як декоративний елемент у садах та ландшафтному дизайні в ролі живоплоту, солітеру, а також для створення екзотичних архітектурних елементів. Вирощений в контейнері бамбук Бісетті неодмінно стане прикрасою Вашої тераси чи балкону!

Кліматична зона / зона морозостійкості: 7 - при належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) - від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б). З віком морозостійкість рослини підвищується до -20ºC. 

Купити Бамбук Філостачіс Бісетті в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшій колекції декоративних рослин для українського клімату.

 

Від 0 грн

Посадка: перед посадкою бамбука рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. При посадці бамбукового живоплоту відстань між саджанцями має бути 1-1,5 м.

Купити саджанці до 80 см, краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях Київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. 

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів. Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. 

Полив: спочатку потребує щоденного і рясного, але коли саджанці приживуться і підуть у ріст, їх поливають не частіше 2-3 разів на тиждень. 

Обрізка: потрібна регулярна, щорічна санітарна обрізка ранньою весною стовбурів, які втратили привабливість. Вирізаються слабкі, тонкі, викривлені і поламані за зиму гілки. За допомогою обрізки можна регулювати висоту бамбукового живоплоту.

Укриття на зиму: бамбук Бісетті не вимагає ніякого захисту (може витримувати температуру до -18-20 ° С), однак при морозній або безсніжній зимі бажано робити сухі укриття з листя і гілля. 

Хвороби і шкідники: досить стійкий як до хвороб, так і до шкідників, але може стати жертвою борошнистих червців або павутинних кліщів, а також молоді пагони можуть пошкодити слимаки. Іноді трапляється зараження бамбука іржею. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території. 

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин): 

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі імідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина). 

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Бамбук Філостачіс Бісетті

Bambusa Phyllostachys Bissetii

Бамбук Филлостачис Бисетти


Синоніми: Бамбук Філостахіс, бамбук Девіда Біссета, бамбук велетенський, бамбук гігантський.

Походження / історія: Phyllostachys Bissetii - стійкий і привабливий вид бамбука, який походить із зелених земель Сичуані, Китай. З моменту свого дебюту в Сполучених Штатах у 1941 році ця дивовижна рослина завоювала вірних прихильників серед тисяч любителів садівництва. Ця рослина була названа на честь Девіда Біссета, керівника станції інтродукції рослин Міністерства сільського господарства США в Савані, штат Джорджія, тепер відомої як Прибережний ботанічний сад Джорджії. Під час свого перебування на посаді пан Біссет відповідав за придбання тисяч видів, зібраних і привезених до США працівниками Департаменту сільського господарства з усього світу, а не лише бамбука. 

Опис: Phyllostachys bissetii або, як його іноді називають бамбук Девіда Біссета, - це вражаючий бамбук, який завжди виглядає свіжим і здоровим завдяки своїм глянцевим темно-зеленим тростинам, які в молодому віці вкриті привабливим сірим пуховим порошком. Листя насиченого зеленого кольору, злегка глянцеве на вигляд і рясне. Прямостоячі стебла (тростини) і дуже густе листя роблять цей вид особливо хорошим для використання в якості живої огорожі, екрану або вітрозахисту. Phyllostachys Bissetii є найкращою живою огорожею для вітряних місць порівняно з іншим бамбуком.

Форма: прямостоячий кущ з вертикальними стеблами і поникаючими тендітними гілочками і листям.

Висота / діаметр: в дорослому вигляді бамбук Бісетті може досягти висоти 5-7 м, а діаметрі - 1,5-2,5 м.

Швидкість зростання: швидкорослий кущ. 

Листя: насичено-зеленого кольору, злегка глянцеве, дуже рясне.

Стебла: здебільшого прямостоячі, хоча й злегка дугоподібні тростини, глянцево-зелені, іноді з фіолетовим відтінком, і жовтувато-зелені, коли старші. Пагони їстівні.

Коренева система: повзуче кореневище, досить агресивне, тому потребує обмеження при посадці.

Відношення до світла/Інсоляція: повне сонце або півтінь.

Вид ґрунту: всі гумусовані, не дуже бідні садові ґрунти, віддає перевагу глибоким, свіжим, родючим, вологим, але добре дренованим субстратам, від слабокислих до лужних. В час активного росту потребує достатнього поливу і внесення добрив.

Застосування: Бамбук використовується як декоративний елемент у садах та ландшафтному дизайні в ролі живоплоту, солітеру, а також для створення екзотичних архітектурних елементів. Вирощений в контейнері бамбук Бісетті неодмінно стане прикрасою Вашої тераси чи балкону!

Кліматична зона / зона морозостійкості: 7 - при належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) - від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б). З віком морозостійкість рослини підвищується до -20ºC. 

Купити Бамбук Філостачіс Бісетті в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшій колекції декоративних рослин для українського клімату.

 

Посадка: перед посадкою бамбука рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. При посадці бамбукового живоплоту відстань між саджанцями має бути 1-1,5 м.

Купити саджанці до 80 см, краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях Київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. 

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів. Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. 

Полив: спочатку потребує щоденного і рясного, але коли саджанці приживуться і підуть у ріст, їх поливають не частіше 2-3 разів на тиждень. 

Обрізка: потрібна регулярна, щорічна санітарна обрізка ранньою весною стовбурів, які втратили привабливість. Вирізаються слабкі, тонкі, викривлені і поламані за зиму гілки. За допомогою обрізки можна регулювати висоту бамбукового живоплоту.

Укриття на зиму: бамбук Бісетті не вимагає ніякого захисту (може витримувати температуру до -18-20 ° С), однак при морозній або безсніжній зимі бажано робити сухі укриття з листя і гілля. 

Хвороби і шкідники: досить стійкий як до хвороб, так і до шкідників, але може стати жертвою борошнистих червців або павутинних кліщів, а також молоді пагони можуть пошкодити слимаки. Іноді трапляється зараження бамбука іржею. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території. 

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин): 

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі імідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина). 

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки