Дерен білий Сайберіан Перл | Cornus alba Siberian Pearls | Дерен белый Сайбериан Перл

Модель: 1681
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Дерен білий Сайберіан Перл

Cornus alba Siberian Pearls

Дерен белый Сайбериан Перл

 

Синоніми: свидина біла Сайберіан Перл, кизил, дерен білий Сибірська перлина.

Походження / історія: Cornus alba, зазвичай званий татарським кизилом, являє собою швидко зростаючий багатостовбурний, листопадний кущ, який росте в Східній і Центральній Азії в районах, частково заселених татарами. Назва роду походить від латинського слова Cornu, що означає ріг, що, ймовірно, вказує на міцність і щільність деревини. На відміну від багатьох інших видів рослин Cornus alba - найбільш ефектний в осінні і зимові місяці через яскраві кольори стебел. Сорт Сайберіан Перл був відібраний в розсадниках SJ Nedered & Zonen в Нідерландах в 1989 році. Опис: Дерен білий Сайберіан Перл - листопадний, компактний сорт з широко розкидистою, плоско-кулястою, густою кроною і з тривалим, рясним цвітінням. До осені темно-зелене листя перефарбовується в фіолетово-бордові тони, а незліченна кількість грон небесно-білих ягід створюють контраст на тлі осіннього листя і яскравих стебел. Відмінністю даного сорту є забарвлення пагонів, яке темніше, ніж у популярного сорту Сібіріка. Дерен білий Сайберіан Перл стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: кущ з кулястою формою.

Висота / діаметр: рослина досягає 2-3 м висотою при діаметрі до 4 м.

Швидкість зростання: дерен Siberian Pearls зростає повільніше, ніж інші сорти.

Річний приріст становить приблизно 20 см.

Цвітіння: в травні-червні цвіте дрібними (діаметром 5 мм), кремово-білими, зібраними в парасолько подібні суцвіття, після яких дозрівають в середині жовтня сріблясто-білі, кулясті плоди діаметром 7-8 мм. На тлі червоного листя контрастні білі плоди нагадують корали.

Листя: яйцевидні, загострені на верхівці і закруглені біля основи, довжиною 4-10 см і шириною до 7 см, нижня сторона листа світліша. Молоде весняне листя Cornus alba Siberian Pearls світло-зелене, з потім трохи темніє, ну а восени стає червоно-фіолетовим.

Пагони: взимку дерен прикрашає сад червоними пагонами. Особливо яскраво пофарбовані молоді пагони. У них блискуча, інтенсивно-червона кора, у старіших - червонувато-коричнева.

Ставлення до світла: для посадки краще обирати сонячні ділянки або півтінь.

Вид ґрунту: росте на різних ґрунтах, крім найбідніших, виносить поверхневе ущільнення ґрунту. Важливо знати, що на вологих ґрунтах дерен білий може дуже сильно розростатися. Застосування: дерен білий - універсальний кущ, який широко використовується в домашніх садах, парках і міського озеленення. Він може рости поодинці або великими групами і створювати високі, необрізані або підстрижені живоплоти.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 абсолютна морозостійкість на всій території України.

Купити дерен білий Сайберіан Перл в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Від 0 грн

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно зі здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: найбільше поливу вимагають молоді та щойно висаджені рослини, їх необхідно поливати 1-2 рази в тиждень. Дорослий дерен поливають тільки в сильну посуху. У спекотний період року цілком достатньо 2-3 поливів в місяць при витраті 1,5-2 відра води на кожну рослину. Після зволоження розпушіть ґрунт в пристовбурних колах і видаліть бур'яни.

Обрізка: перший раз стрижуть дерен навесні, до розпускання листя. Щоб спровокувати швидкий приріст, кущі обрізають на третину їх висоти. Рішення, як стригти дерен білий, приймається в залежності від призначення рослини. Раз у два роки такі рослини можна обрізати або практично під корінь, або залишивши «пеньки» висотою 20 - 30 см. Коротка обрізка стимулює швидке відростання нових пагонів і найчастіше використовується, якщо кущ слабкий і повільно зростає. Високі пеньки залишають в тому випадку, якщо потрібно сформувати пишну рослину і трохи «пригальмувати» швидкість відростання нових пагонів.

Догляд: полягає в регулярному поливі і стрижці.

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть вражатися борошнистою росою, плямистістю на листках, сірою гниллю на листках і пагонах, павутинним кліщем і щитівкою, антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Дерен білий Сайберіан Перл

Cornus alba Siberian Pearls

Дерен белый Сайбериан Перл

 

Синоніми: свидина біла Сайберіан Перл, кизил, дерен білий Сибірська перлина.

Походження / історія: Cornus alba, зазвичай званий татарським кизилом, являє собою швидко зростаючий багатостовбурний, листопадний кущ, який росте в Східній і Центральній Азії в районах, частково заселених татарами. Назва роду походить від латинського слова Cornu, що означає ріг, що, ймовірно, вказує на міцність і щільність деревини. На відміну від багатьох інших видів рослин Cornus alba - найбільш ефектний в осінні і зимові місяці через яскраві кольори стебел. Сорт Сайберіан Перл був відібраний в розсадниках SJ Nedered & Zonen в Нідерландах в 1989 році. Опис: Дерен білий Сайберіан Перл - листопадний, компактний сорт з широко розкидистою, плоско-кулястою, густою кроною і з тривалим, рясним цвітінням. До осені темно-зелене листя перефарбовується в фіолетово-бордові тони, а незліченна кількість грон небесно-білих ягід створюють контраст на тлі осіннього листя і яскравих стебел. Відмінністю даного сорту є забарвлення пагонів, яке темніше, ніж у популярного сорту Сібіріка. Дерен білий Сайберіан Перл стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: кущ з кулястою формою.

Висота / діаметр: рослина досягає 2-3 м висотою при діаметрі до 4 м.

Швидкість зростання: дерен Siberian Pearls зростає повільніше, ніж інші сорти.

Річний приріст становить приблизно 20 см.

Цвітіння: в травні-червні цвіте дрібними (діаметром 5 мм), кремово-білими, зібраними в парасолько подібні суцвіття, після яких дозрівають в середині жовтня сріблясто-білі, кулясті плоди діаметром 7-8 мм. На тлі червоного листя контрастні білі плоди нагадують корали.

Листя: яйцевидні, загострені на верхівці і закруглені біля основи, довжиною 4-10 см і шириною до 7 см, нижня сторона листа світліша. Молоде весняне листя Cornus alba Siberian Pearls світло-зелене, з потім трохи темніє, ну а восени стає червоно-фіолетовим.

Пагони: взимку дерен прикрашає сад червоними пагонами. Особливо яскраво пофарбовані молоді пагони. У них блискуча, інтенсивно-червона кора, у старіших - червонувато-коричнева.

Ставлення до світла: для посадки краще обирати сонячні ділянки або півтінь.

Вид ґрунту: росте на різних ґрунтах, крім найбідніших, виносить поверхневе ущільнення ґрунту. Важливо знати, що на вологих ґрунтах дерен білий може дуже сильно розростатися. Застосування: дерен білий - універсальний кущ, який широко використовується в домашніх садах, парках і міського озеленення. Він може рости поодинці або великими групами і створювати високі, необрізані або підстрижені живоплоти.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 абсолютна морозостійкість на всій території України.

Купити дерен білий Сайберіан Перл в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно зі здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: найбільше поливу вимагають молоді та щойно висаджені рослини, їх необхідно поливати 1-2 рази в тиждень. Дорослий дерен поливають тільки в сильну посуху. У спекотний період року цілком достатньо 2-3 поливів в місяць при витраті 1,5-2 відра води на кожну рослину. Після зволоження розпушіть ґрунт в пристовбурних колах і видаліть бур'яни.

Обрізка: перший раз стрижуть дерен навесні, до розпускання листя. Щоб спровокувати швидкий приріст, кущі обрізають на третину їх висоти. Рішення, як стригти дерен білий, приймається в залежності від призначення рослини. Раз у два роки такі рослини можна обрізати або практично під корінь, або залишивши «пеньки» висотою 20 - 30 см. Коротка обрізка стимулює швидке відростання нових пагонів і найчастіше використовується, якщо кущ слабкий і повільно зростає. Високі пеньки залишають в тому випадку, якщо потрібно сформувати пишну рослину і трохи «пригальмувати» швидкість відростання нових пагонів.

Догляд: полягає в регулярному поливі і стрижці.

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть вражатися борошнистою росою, плямистістю на листках, сірою гниллю на листках і пагонах, павутинним кліщем і щитівкою, антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Кущі;
Форма росту Розлогі; Кулясті;
Висота рослини 1,5-3м;
Діаметр дорослої рослини 2-3м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений; Темно-зелений;
Колір крони восени Червоний; Фіолетовий;
Колір квітів Білий;
Період цвітіння Червень;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Регулярний полив;
Умови навколишнього середовища Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти; Берег прісної водойми; Надмірна загазованість та міські умови; Рослини для стримування вітру;
Кліматична зона України 3 зона (-40°С-34,5°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Природні пейзажні парки; Східні сади; Акценти / солітери;
Рослина для живоплоту Середній (1-2м); Високий /стіна (2-5м);
Особливості рослини Декоративність кори, гілок; Декоративність листя;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Низька;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Дерен білий Сайберіан Перл | Cornus alba Siberian Pearls | Дерен белый Сайбериан Перл