Магнолія Суланжа Рустіка Рубра | Magnolia soulangeana Rustica Rubra | Магнолия Суланжа Рустика Рубра

Код товару: 364
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 2700 грн
Є в наявності

Магнолія Суланжа Рустіка Рубра (темно-рожева)

Магнолия Суланжа Рустика Рубра (темно-розовая)

Magnolia  soulangeana Rustica Rubra

 

Магнолія Суланжа - гібрид магнолії голої та магнолії лілеєвидної, виник на початку 19 століття у Франції.

Опис: Магнолія Рустіка Рубра - успішний гібрид магнолії Суланжа, виведений в кінці 19 сторіччя в Нідерландах. Надзвичайно ароматні квіти магнолії Рустіка Рубра мають ззовні яскраве фіолетово-червоне забарвлення пелюсток, а зсередини- біле. Самі квітки широкі, тюльпаноподібні і зявляються ще до появи листя. Квіткові бруньки великі, формуються в кінці попереднього літа. Дорослий кущ або дерево магнолії Рустіка Рубра можуть прикрашати квіти до 30 см завбільшки при розкритті. З віку 6-8 років ця магнолія радує надійним рясним щорічним цвітінням. Листя широкоовальне та яйцеподібне насиченого зеленого кольору, трохи хвилясте. Коли магнолія Рубра повністю вкрита листям, то майже не має конкурентів серед листяних дерев і кущів за щільністю крони. Висаджувати магнолію слід у кислий або нейтральний грунт, родючий і добре дренований та зволожений. Найкраще садити на сонячних місцях або в напівтінь. Листопадні магнолії мають дрібне коріння, яке живить рослину з верхніх шарів грунту, тому при посадці радимо якісно вкрити грунтом корені, можливо з домішками добрив тривалої дії. При цьому занадто глибока посадка магнолій може завдати більше лиха, ніж користі. Місце посадки магнолії обирайте так, щоб в діаметрі 2м від центру куща не проводилися в майбутньому якісь перекопування - це може пошкодити коріння магнолії. Корисним буде обрати місце посадки захищене від вітру та застосувати мульчування для збереження вологи протягом цілого року. Як і для інших магнолій, обрізка магнолії 'Rustica Rubra' зайва. Вона потрібна лише для обмеження росту або формування, і робити її потрібно чим раніше після цвітіння, щоб гарантувати цвітіння наступного сезону.

Висота: 5-7 м.

Квітки: Округлі, келихоподібні, рожево-червоні, всередині біло-рожеві, дуже ефектні, квітнуть в кінці квітня - початку травня. Цвіте перед розпусканням листя.

Умови для вирощування: Віддає перевагу гумусовим свіжим грунтам, захищені місця.

Саджанці магнолії суланжа 'Рустика Рубра' краще купити вирощені в Україні в пластиковому горщику з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Але найбільша перевага покупки рослини в горщику в тому, що його можна садити без додаткових добрив з березня до листопада, навіть у найспекотніші дні літа.

Зона: 6b - магнолія Суланжа зимостійка в умовах України при нормальному догляді. Молоді рослини на зиму краще рясно мульчувати та вкривати білим спанбондом з використанням пірамідального каркасика з трьох напрямних, з'єднаних угорі.

Купити магнолію суланжа Рустіка Рубра в Києві за низькими цінами та отримати консультацію можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше: посадка, полив, догляд, удобрення, захист, мульчування, стрижка - з фотографіями в розділі "Посадка, догляд".


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
ком25кг 120-140см 80-90см 2700 грн
-
+
ком40кг 160-180см 90-100см 4600 грн
-
+
Від 2700 грн

Посадка: для того, щоб магнолія Рустіка Рубра добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних, окислити ґрунт і піддобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Також відмінно приживаються рослини з голим коренем (при посадці весною чи пізньою осінню). Найголовніше в посадці магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий»), бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська) де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї іншої території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунту в обов'язковому порядку необхідно підкислити. Окислити ґрунт навколо пристовбурного кола можна за рахунок мульчування подрібненої кори сосни звичайної та хвойного відпаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники  традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських каганців. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі та Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий відстояний органічний гумус, отриманий з гною або компосту. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: полив регулярний.

Обрізка: формуючу і санітарну обрізку магнолії рекомендуємо проводити після квітнення.

Догляд: потребує видалення бур'янів, розпушування ґрунту, а також мульчування пристовбурного кола корою хвойних. В Україні, магнолію рекомендуємо обробляти «хелатом заліза» як мінімум один раз в три тижні. Звертаємо Вашу увагу на те, що полоти від бур'янів всі магнолії необхідно надзвичайно акуратно, щоб не пошкодити їх поверхневі корені.

Хвороби та шкідники: Для того, щоб правильно обрати засоби захисту рослин, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи та засоби захисту рослин. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядунами, попелицею, щитівкою і мінуючою міллю. Профілактика і лікування - навесні та повторно влітку проводять обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Також магнолії можуть пошкоджуватися антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: у порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, інші шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився в самого небезпечного шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ. Водночас частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку.

Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці та внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Магнолія Суланжа Рустіка Рубра (темно-рожева)

Магнолия Суланжа Рустика Рубра (темно-розовая)

Magnolia  soulangeana Rustica Rubra

 

Магнолія Суланжа - гібрид магнолії голої та магнолії лілеєвидної, виник на початку 19 століття у Франції.

Опис: Магнолія Рустіка Рубра - успішний гібрид магнолії Суланжа, виведений в кінці 19 сторіччя в Нідерландах. Надзвичайно ароматні квіти магнолії Рустіка Рубра мають ззовні яскраве фіолетово-червоне забарвлення пелюсток, а зсередини- біле. Самі квітки широкі, тюльпаноподібні і зявляються ще до появи листя. Квіткові бруньки великі, формуються в кінці попереднього літа. Дорослий кущ або дерево магнолії Рустіка Рубра можуть прикрашати квіти до 30 см завбільшки при розкритті. З віку 6-8 років ця магнолія радує надійним рясним щорічним цвітінням. Листя широкоовальне та яйцеподібне насиченого зеленого кольору, трохи хвилясте. Коли магнолія Рубра повністю вкрита листям, то майже не має конкурентів серед листяних дерев і кущів за щільністю крони. Висаджувати магнолію слід у кислий або нейтральний грунт, родючий і добре дренований та зволожений. Найкраще садити на сонячних місцях або в напівтінь. Листопадні магнолії мають дрібне коріння, яке живить рослину з верхніх шарів грунту, тому при посадці радимо якісно вкрити грунтом корені, можливо з домішками добрив тривалої дії. При цьому занадто глибока посадка магнолій може завдати більше лиха, ніж користі. Місце посадки магнолії обирайте так, щоб в діаметрі 2м від центру куща не проводилися в майбутньому якісь перекопування - це може пошкодити коріння магнолії. Корисним буде обрати місце посадки захищене від вітру та застосувати мульчування для збереження вологи протягом цілого року. Як і для інших магнолій, обрізка магнолії 'Rustica Rubra' зайва. Вона потрібна лише для обмеження росту або формування, і робити її потрібно чим раніше після цвітіння, щоб гарантувати цвітіння наступного сезону.

Висота: 5-7 м.

Квітки: Округлі, келихоподібні, рожево-червоні, всередині біло-рожеві, дуже ефектні, квітнуть в кінці квітня - початку травня. Цвіте перед розпусканням листя.

Умови для вирощування: Віддає перевагу гумусовим свіжим грунтам, захищені місця.

Саджанці магнолії суланжа 'Рустика Рубра' краще купити вирощені в Україні в пластиковому горщику з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Але найбільша перевага покупки рослини в горщику в тому, що його можна садити без додаткових добрив з березня до листопада, навіть у найспекотніші дні літа.

Зона: 6b - магнолія Суланжа зимостійка в умовах України при нормальному догляді. Молоді рослини на зиму краще рясно мульчувати та вкривати білим спанбондом з використанням пірамідального каркасика з трьох напрямних, з'єднаних угорі.

Купити магнолію суланжа Рустіка Рубра в Києві за низькими цінами та отримати консультацію можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше: посадка, полив, догляд, удобрення, захист, мульчування, стрижка - з фотографіями в розділі "Посадка, догляд".


Посадка: для того, щоб магнолія Рустіка Рубра добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних, окислити ґрунт і піддобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Також відмінно приживаються рослини з голим коренем (при посадці весною чи пізньою осінню). Найголовніше в посадці магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий»), бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська) де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї іншої території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунту в обов'язковому порядку необхідно підкислити. Окислити ґрунт навколо пристовбурного кола можна за рахунок мульчування подрібненої кори сосни звичайної та хвойного відпаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники  традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських каганців. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі та Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий відстояний органічний гумус, отриманий з гною або компосту. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: полив регулярний.

Обрізка: формуючу і санітарну обрізку магнолії рекомендуємо проводити після квітнення.

Догляд: потребує видалення бур'янів, розпушування ґрунту, а також мульчування пристовбурного кола корою хвойних. В Україні, магнолію рекомендуємо обробляти «хелатом заліза» як мінімум один раз в три тижні. Звертаємо Вашу увагу на те, що полоти від бур'янів всі магнолії необхідно надзвичайно акуратно, щоб не пошкодити їх поверхневі корені.

Хвороби та шкідники: Для того, щоб правильно обрати засоби захисту рослин, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи та засоби захисту рослин. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядунами, попелицею, щитівкою і мінуючою міллю. Профілактика і лікування - навесні та повторно влітку проводять обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Також магнолії можуть пошкоджуватися антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: у порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, інші шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився в самого небезпечного шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ. Водночас частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку.

Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці та внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Дерева; Кущі;
Форма росту Розлогі; Кулясті;
Висота рослини 3-7м;
Діаметр дорослої рослини 3-5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Жовтий;
Колір квітів Білий; Червоний; Рожевий;
Декоративні квіти Квітучі рослини;
Період цвітіння Квітень; Травень;
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Потребує захисту від вітру;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Східні сади; Акценти / солітери;
Особливості рослини Ароматичні рослини;
Сезон декоративності Весна;
Потреба у догляді Середня;
Потреба укриття на зиму Укриття агротканиною від морозу лише в молодому віці; Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Магнолія суланжа Рустіка Рубра | Магнолия суланжа Рустика Рубра | Magnolia soulangeana Rustica Rubra