Рододендрон катевбінський Грандіфлорум | Rhododendron catawbiense Grandiflorum | Рододендрон катевбинский Грандифлорум

Модель: 1594
NEW
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 310 грн
Є в наявності

Рододендрон катевбінський Грандіфлорум

Rhododendron catawbiense Grandiflorum

Рододендрон катевбинский Грандифлорум

 

Синоніми: азалія Грандіфлорум, Рододендрон Грандіфлоріум.

Походження / історія: Рододендрон 'Catawbiense Grandiflorum' - старий крупноквітковий сорт, відібраний в розсадниках Уотерер в Кнапп-Хілл (Суррей, Англія) в першій половині XIX століття. Він походить від пурпурного рододендрона R. catawbiense, завезеного з Північної Америки, виду, який цінується в селекції за високу морозостійкість, привабливе здорове листя і ефективне рясне цвітіння. Рододендрон катевбінський є одним з найбільш морозостійких рододендронів та був одним з перших завезений до Європи з Північної Америки.

Опис: Рододендрон катевбінський Грандіфлорум - вічнозелений, сильнорослий, рясно квітучий кущ з напівмахровими, великими пурпурно-бузковими суцвіттями, які при цвітінні майже повністю закривають темно-зелене листя. Перевагою даного сорту є дуже великий розмір куща і хороша морозостійкість. Рододендрон катевбінський Грандіфлорум стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: високий кущ з розлогою формою.

Висота / діаметр: в 10 річному віці рослина досягає до 2 -2,5 м в висоту і приблизно такого ж діаметру .

Швидкість зростання: швидко зростаючий сорт.

Цвітіння: зі злегка хвилястим краєм, дзвоникоподібні, світло-фіолетові квіти мають виразний червоно-жовтий малюнок на верхній пелюстці і мають досить великі розміри (діаметром від 5 до 7,5 см) та зібрані в широкі, конічні суцвіття. Нитки тичинок під колір пелюсток, але шийка маточки темніша. Рододендрон Grandiflorum має відносно пізнє цвітіння, на початку червня, але він довго і рясно цвіте.

Листя: темно-зелені, злегка блискучі, довгасто-еліптичні, довжиною 10-13 см і шириною 3,5-4,5 см, шкірясті листя.

Коренева система: саджанець має плоску поверхневу кореневу систему, чутливу до ущільнення ґрунту, розпушування та затоплення.

Ставлення до світла: може рости на сонячних місцях, хоча буде краще відчувати себе в півтіні, захищеній від вітрів.

Вид ґрунту: потребує кислого і помірно вологого ґрунту.

Застосування: відмінно вписується в композиції з низькорослими хвойними рослинами, а також в сади японського типу. Підходить для вирощування в присадибних, вересових, а також для групової посадки в парках і садах та в якості живої огорожі.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5б абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити рододендрон Грандіфлорум в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
1-3л 15-20см 15-20см
NEW
310 грн
-
+
5-7,5л 30-40см 30-40см
NEW
1015 грн
-
+
Від 310 грн

Посадка: найголовніше в посадці рододендронів, азалій, магнолій, гортензій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий він же білий він же «молодий») ​​бажано сфагновий торф зі значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська) де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї іншої території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислити. Можливо це зробити за рахунок мульчування подрібненої кори сосни звичайної та хвойного відпаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією. Перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: саджанець не повинен відчувати нестачу вологи, особливо в перший рік після посадки, але і надлишок вологи також не підходить цій рослині, краще поливати потроху, але постійно. Кущі, які ростуть на повному сонці, дають більше квіткових бутонів, але вимагають більш частого поливу і зимового укриття або затінення.

Обрізка: як тільки кущі рододендрона почнуть відцвітати, їх слід «почистити». Це означає, видалити всі відцвілі суцвіття. Особливо це стосується молодих рослин. Якщо підходять умови проживання, то рододендрони ростуть швидко. На початку літа видаляють зайві паростки і довгі пагони, а також регулярно вирізують сухі і пошкоджені гілки. Завдяки сильному росту навіть старі кущі можуть швидко відновлюватися після обрізки.

Хвороби і шкідники: рослина може страждати від сильного перезволоження, незбалансованої підгодівлі, низької кислотності ґрунту, зимового фізіологічного осушення і сонячних опіків. Можуть пошкоджуватися псевдощитівкою, сірою гниллю рододендрона, трахеомікозним прив'яданням, грибковими захворюваннями (плямистістю, іржею) і хлорозом (гострий брак заліза і марганцю, який виникає при низькій кислотності ґрунту і проходить при правильному режимі підгодівлі). Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Рододендрон катевбінський Грандіфлорум

Rhododendron catawbiense Grandiflorum

Рододендрон катевбинский Грандифлорум

 

Синоніми: азалія Грандіфлорум, Рододендрон Грандіфлоріум.

Походження / історія: Рододендрон 'Catawbiense Grandiflorum' - старий крупноквітковий сорт, відібраний в розсадниках Уотерер в Кнапп-Хілл (Суррей, Англія) в першій половині XIX століття. Він походить від пурпурного рододендрона R. catawbiense, завезеного з Північної Америки, виду, який цінується в селекції за високу морозостійкість, привабливе здорове листя і ефективне рясне цвітіння. Рододендрон катевбінський є одним з найбільш морозостійких рододендронів та був одним з перших завезений до Європи з Північної Америки.

Опис: Рододендрон катевбінський Грандіфлорум - вічнозелений, сильнорослий, рясно квітучий кущ з напівмахровими, великими пурпурно-бузковими суцвіттями, які при цвітінні майже повністю закривають темно-зелене листя. Перевагою даного сорту є дуже великий розмір куща і хороша морозостійкість. Рододендрон катевбінський Грандіфлорум стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: високий кущ з розлогою формою.

Висота / діаметр: в 10 річному віці рослина досягає до 2 -2,5 м в висоту і приблизно такого ж діаметру .

Швидкість зростання: швидко зростаючий сорт.

Цвітіння: зі злегка хвилястим краєм, дзвоникоподібні, світло-фіолетові квіти мають виразний червоно-жовтий малюнок на верхній пелюстці і мають досить великі розміри (діаметром від 5 до 7,5 см) та зібрані в широкі, конічні суцвіття. Нитки тичинок під колір пелюсток, але шийка маточки темніша. Рододендрон Grandiflorum має відносно пізнє цвітіння, на початку червня, але він довго і рясно цвіте.

Листя: темно-зелені, злегка блискучі, довгасто-еліптичні, довжиною 10-13 см і шириною 3,5-4,5 см, шкірясті листя.

Коренева система: саджанець має плоску поверхневу кореневу систему, чутливу до ущільнення ґрунту, розпушування та затоплення.

Ставлення до світла: може рости на сонячних місцях, хоча буде краще відчувати себе в півтіні, захищеній від вітрів.

Вид ґрунту: потребує кислого і помірно вологого ґрунту.

Застосування: відмінно вписується в композиції з низькорослими хвойними рослинами, а також в сади японського типу. Підходить для вирощування в присадибних, вересових, а також для групової посадки в парках і садах та в якості живої огорожі.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5б абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити рододендрон Грандіфлорум в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Посадка: найголовніше в посадці рододендронів, азалій, магнолій, гортензій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий він же білий він же «молодий») ​​бажано сфагновий торф зі значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська) де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї іншої території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислити. Можливо це зробити за рахунок мульчування подрібненої кори сосни звичайної та хвойного відпаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією. Перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: саджанець не повинен відчувати нестачу вологи, особливо в перший рік після посадки, але і надлишок вологи також не підходить цій рослині, краще поливати потроху, але постійно. Кущі, які ростуть на повному сонці, дають більше квіткових бутонів, але вимагають більш частого поливу і зимового укриття або затінення.

Обрізка: як тільки кущі рододендрона почнуть відцвітати, їх слід «почистити». Це означає, видалити всі відцвілі суцвіття. Особливо це стосується молодих рослин. Якщо підходять умови проживання, то рододендрони ростуть швидко. На початку літа видаляють зайві паростки і довгі пагони, а також регулярно вирізують сухі і пошкоджені гілки. Завдяки сильному росту навіть старі кущі можуть швидко відновлюватися після обрізки.

Хвороби і шкідники: рослина може страждати від сильного перезволоження, незбалансованої підгодівлі, низької кислотності ґрунту, зимового фізіологічного осушення і сонячних опіків. Можуть пошкоджуватися псевдощитівкою, сірою гниллю рододендрона, трахеомікозним прив'яданням, грибковими захворюваннями (плямистістю, іржею) і хлорозом (гострий брак заліза і марганцю, який виникає при низькій кислотності ґрунту і проходить при правильному режимі підгодівлі). Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше
Характеристики
Тип рослини Кущі; Вічнозелені;
Форма росту Розлогі; Кулясті;
Висота рослини 1,5-3м;
Діаметр дорослої рослини 1,5-2м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Темно-зелений;
Колір крони восени Темно-зелений;
Колір квітів Фіолетовий;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння; Повторне цвітіння;
Період цвітіння Травень; Червень; Серпень; Вересень;
Світло Тінь; Напівтінь;
Вимоги до поливу Помірний полив; Регулярний полив;
Умови навколишнього середовища Потребує захисту від вітру;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Сади на даху; Сади каменів/альпінарії/; Східні сади; Вересові і кислі сади; Акценти / солітери;
Особливості рослини Декоративність листя;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Середня;
Потреба укриття на зиму Постійне укриття взимку агротканиною від морозу; Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Рододендрон катевбінський Грандіфлорум | Rhododendron catawbiense Grandiflorum | Рододендрон катевбинский Грандифлорум