Троянда витка Шневальцер | Роза плетистая Шневальцер | Rose climber Schneewalzer

Модель: 1489
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 80 грн

Троянда плетиста Шневальцер

Роза плетистая Шневальцер

Rose climber Schneewalzer


Синоніми: Троянда плетиста Шнеєвальцер, Троянда плетиста Шнівальзер, Троянда клаймбер Шнівальцер.

Походження / історія: сорт виведений в 1987 році Хансом Юргеном Еверсом в Німеччині. Перекладається як «Сніговий вальс».

Умовно, всі виткі троянди можна розділити на дві групи: клаймбер (лазячі, плетисті троянди, назва походить від англійського climb - лазити, підніматися), вони утворюють жорсткі, товсті пагони, не відрізняються особливою гнучкістю і можуть досягати чотирьох метрів у висоту; і рамблери (в'юнкі троянди, ramble - повзти, витися) з тонкими і гнучкими пагонами. Останні цвітуть тільки один раз за сезон, але дуже рясно і восени дають своєрідні ягоди, що нагадують шипшину.

Троянда Шневальцер (Schneewalzer) відноситься до групи плетистих троянд, дуже відома в Скандинавії і Західній Європі.

Опис: троянда Schneewalzer - сильнорослий кущ, але стебла з пагонами не є жорсткими, тому троянда витончено розплітається по сторонам. Висота куща - 200-350 см і ширина - близько 250 см. Роза в’юнка Шнівальцер виділяє ніжний аромат і відноситься до повторно квітучих сортів.

Квітки дуже великі, до 15 см в діаметрі, махрові (близько 25 пелюсток), блідо-лимонного кольору, в міру розкриття серединка стає майже білою з перлинно-рожевою серединкою і за формою схожі на чайно-гібридні троянди.

Троянда плетиста Шнівальцер стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: сильнорослий, розлогий, щільний кущ.

Висота / діаметр: висота куща  від 200 до 350 см, а ширина - близько 250 см.

Швидкість зростання: швидко зростаючий кущ.

Цвітіння: цвіте численними, густомахровими, одиночними або у великих пухких кистях (по 5-10 шт) трояндами. Квітки дуже великі, близько 15 см в діаметрі. Складаються з більш 25 пелюсток. Бутони яйцевидної форми. Спочатку вони мають лимонно-білий колір з ніжною рожевою серединкою, але з часом розпускаючись, вигорають до чисто білого кольору. Цвітіння триває практично все літо, одні квітки не встигають відцвітати, як з'являються нові. Троянда Шнівальцер має ніжний аромат.

Цей сорт троянди дуже сприйнятливий до вологості погоди, при дощовому літі бутони можуть так і не розкритися.

Листя: має щільне, овальне, шкірясте, матове, зелене, складне листя, що складається з декількох простих, краї зазубрені.

Пагони: в’юнка троянда Шнівальцер має масивні, жорсткі пагони зеленого або темно-зеленого кольору.

Коренева система: троянда має глибоку розгалужену кореневу систему.

Ставлення до світла: для посадки саджанця потрібно обирати сонячне місце або півтінь.

Кислотність: потрібно обирати місця з нейтральним або слабокислим середовищем.

Вид ґрунту: земля для троянд повинна бути родючою, повітро- і водо- проникною, суглинком або слабо кислою (pH - 5,5 - 6,5). Якщо ж вона дуже щільна, то рекомендується додати в неї пісок. Глибина залягання ґрунтових вод не повинна перевищувати 1,5 м.

Застосування: троянда витка Шнівальцер широко використовується в ландшафтному дизайні, для оформлення стін, парканів. Буде прекрасним варіантом при створенні міксбодера, в якому цій троянді рекомендується відводити місце на задньому плані. Також відмінно виглядає на опорі.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).


Купити Троянду плетисту Шневальцер в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 80 грн

Посадка: всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа.

Щоб саджанець добре ріс, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Посадочні ями повинні бути такої ширини і глибини, щоб коренева система в ній розташовувалася вільно. При посадці, коріння акуратно розправляють і притискають землею. Якщо троянди щеплені, то місце щеплення має бути заглиблене на 3-4 см. І не забудьте, що посадкову яму потрібно засипати підготовленим ґрунтом, змішаним з перегноєм або компостом. Землю навколо висадженої рослини добре утрамбовують, і дуже рясно проливають водою, щоб ґрунт просів, і навколо коренів не залишалося порожнечі. До появи молодих пагонів, висаджені кущі необхідно підгорнути пухким ґрунтом. Підгортання проводиться для захисту кореневої системи, воно захистить коріння від висушування при весняній посадці, і при осінній від холоду.

Мінеральні добрива: біля пристовбурових кіл розсипаємо 3 г на 1 кг уявного кома збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Регулярні позакореневі обробки мінеральними органічними добривами з прилипачем, з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол) і т.д.

Полив: протягом усього вегетаційного періоду (з травня по серпень) троянди потребують регулярного і рясного поливу. Полив проводять ввечері або рано вранці в кілька прийомів, щоб вода поступово проникала до коренів. Особливо необхідний полив до і після внесення добрив. Потрібно також не забувати, що в спекотну погоду дуже шкідливо поливати рослини холодною водою, так як коріння втрачає здатність всмоктувати воду і настає водне голодування. Після поливу необхідно розпушувати ґрунт, щоб забезпечити доступ повітря до коріння і запобігти утворенню кірки.

Обрізка: необхідна і для формування куща. Тому, в основному, слід видаляти не тільки старі основні пагони, а й молоді, які загущують кущ і перешкоджають його нормальному розвитку. При цьому пагони видаляються повністю, а минулорічні пагони, які будуть цвісти в поточному році, обробляються дуже обережно - видаляють тільки краї пагонів з недорозвиненими бруньками.

Одним із заходів, спрямованих на підготовку троянд до зими, є їх обрізка. До них допустима тільки помірна і дуже обережна обробка у вигляді легкого укорочення надмірно довгих стебел і помірного проріджування надмірно загущених кущів. Також метою осінньої обрізки троянд на зиму є видалення сухих, слабких і пошкоджених пагонів, а також квітів і плодів.

Влітку на кущах троянд необхідно систематично зрізати відцвілі квітки і суцвіття, що втратили декоративність. Чим раніше буде проведена зрізка, тим раніше троянда зацвіте повторно.

Догляд: потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, внесенні мінеральних добрив, розпушування ґрунту. Ні в якому разі не допускати заростання / задерніння пристовбурового кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка початківця садівника.

Також потребує прищіпки, прийомів по формуванню куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп. На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і невизрілі верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчею. Пагони плетистих троянд укладають і вкривають утеплюють (толь, руберойд, агроволокно, іноді - гноєм). Навесні, як тільки потеплішає, не забудьте зняти укриття.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку – 2 - 3 л, дерево з великою кроною - більш 3 л.

Шкідники і хвороби: необроблені  рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою, антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садовод за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин.

Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Троянда плетиста Шневальцер

Роза плетистая Шневальцер

Rose climber Schneewalzer


Синоніми: Троянда плетиста Шнеєвальцер, Троянда плетиста Шнівальзер, Троянда клаймбер Шнівальцер.

Походження / історія: сорт виведений в 1987 році Хансом Юргеном Еверсом в Німеччині. Перекладається як «Сніговий вальс».

Умовно, всі виткі троянди можна розділити на дві групи: клаймбер (лазячі, плетисті троянди, назва походить від англійського climb - лазити, підніматися), вони утворюють жорсткі, товсті пагони, не відрізняються особливою гнучкістю і можуть досягати чотирьох метрів у висоту; і рамблери (в'юнкі троянди, ramble - повзти, витися) з тонкими і гнучкими пагонами. Останні цвітуть тільки один раз за сезон, але дуже рясно і восени дають своєрідні ягоди, що нагадують шипшину.

Троянда Шневальцер (Schneewalzer) відноситься до групи плетистих троянд, дуже відома в Скандинавії і Західній Європі.

Опис: троянда Schneewalzer - сильнорослий кущ, але стебла з пагонами не є жорсткими, тому троянда витончено розплітається по сторонам. Висота куща - 200-350 см і ширина - близько 250 см. Роза в’юнка Шнівальцер виділяє ніжний аромат і відноситься до повторно квітучих сортів.

Квітки дуже великі, до 15 см в діаметрі, махрові (близько 25 пелюсток), блідо-лимонного кольору, в міру розкриття серединка стає майже білою з перлинно-рожевою серединкою і за формою схожі на чайно-гібридні троянди.

Троянда плетиста Шнівальцер стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: сильнорослий, розлогий, щільний кущ.

Висота / діаметр: висота куща  від 200 до 350 см, а ширина - близько 250 см.

Швидкість зростання: швидко зростаючий кущ.

Цвітіння: цвіте численними, густомахровими, одиночними або у великих пухких кистях (по 5-10 шт) трояндами. Квітки дуже великі, близько 15 см в діаметрі. Складаються з більш 25 пелюсток. Бутони яйцевидної форми. Спочатку вони мають лимонно-білий колір з ніжною рожевою серединкою, але з часом розпускаючись, вигорають до чисто білого кольору. Цвітіння триває практично все літо, одні квітки не встигають відцвітати, як з'являються нові. Троянда Шнівальцер має ніжний аромат.

Цей сорт троянди дуже сприйнятливий до вологості погоди, при дощовому літі бутони можуть так і не розкритися.

Листя: має щільне, овальне, шкірясте, матове, зелене, складне листя, що складається з декількох простих, краї зазубрені.

Пагони: в’юнка троянда Шнівальцер має масивні, жорсткі пагони зеленого або темно-зеленого кольору.

Коренева система: троянда має глибоку розгалужену кореневу систему.

Ставлення до світла: для посадки саджанця потрібно обирати сонячне місце або півтінь.

Кислотність: потрібно обирати місця з нейтральним або слабокислим середовищем.

Вид ґрунту: земля для троянд повинна бути родючою, повітро- і водо- проникною, суглинком або слабо кислою (pH - 5,5 - 6,5). Якщо ж вона дуже щільна, то рекомендується додати в неї пісок. Глибина залягання ґрунтових вод не повинна перевищувати 1,5 м.

Застосування: троянда витка Шнівальцер широко використовується в ландшафтному дизайні, для оформлення стін, парканів. Буде прекрасним варіантом при створенні міксбодера, в якому цій троянді рекомендується відводити місце на задньому плані. Також відмінно виглядає на опорі.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).


Купити Троянду плетисту Шневальцер в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа.

Щоб саджанець добре ріс, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Посадочні ями повинні бути такої ширини і глибини, щоб коренева система в ній розташовувалася вільно. При посадці, коріння акуратно розправляють і притискають землею. Якщо троянди щеплені, то місце щеплення має бути заглиблене на 3-4 см. І не забудьте, що посадкову яму потрібно засипати підготовленим ґрунтом, змішаним з перегноєм або компостом. Землю навколо висадженої рослини добре утрамбовують, і дуже рясно проливають водою, щоб ґрунт просів, і навколо коренів не залишалося порожнечі. До появи молодих пагонів, висаджені кущі необхідно підгорнути пухким ґрунтом. Підгортання проводиться для захисту кореневої системи, воно захистить коріння від висушування при весняній посадці, і при осінній від холоду.

Мінеральні добрива: біля пристовбурових кіл розсипаємо 3 г на 1 кг уявного кома збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Регулярні позакореневі обробки мінеральними органічними добривами з прилипачем, з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол) і т.д.

Полив: протягом усього вегетаційного періоду (з травня по серпень) троянди потребують регулярного і рясного поливу. Полив проводять ввечері або рано вранці в кілька прийомів, щоб вода поступово проникала до коренів. Особливо необхідний полив до і після внесення добрив. Потрібно також не забувати, що в спекотну погоду дуже шкідливо поливати рослини холодною водою, так як коріння втрачає здатність всмоктувати воду і настає водне голодування. Після поливу необхідно розпушувати ґрунт, щоб забезпечити доступ повітря до коріння і запобігти утворенню кірки.

Обрізка: необхідна і для формування куща. Тому, в основному, слід видаляти не тільки старі основні пагони, а й молоді, які загущують кущ і перешкоджають його нормальному розвитку. При цьому пагони видаляються повністю, а минулорічні пагони, які будуть цвісти в поточному році, обробляються дуже обережно - видаляють тільки краї пагонів з недорозвиненими бруньками.

Одним із заходів, спрямованих на підготовку троянд до зими, є їх обрізка. До них допустима тільки помірна і дуже обережна обробка у вигляді легкого укорочення надмірно довгих стебел і помірного проріджування надмірно загущених кущів. Також метою осінньої обрізки троянд на зиму є видалення сухих, слабких і пошкоджених пагонів, а також квітів і плодів.

Влітку на кущах троянд необхідно систематично зрізати відцвілі квітки і суцвіття, що втратили декоративність. Чим раніше буде проведена зрізка, тим раніше троянда зацвіте повторно.

Догляд: потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, внесенні мінеральних добрив, розпушування ґрунту. Ні в якому разі не допускати заростання / задерніння пристовбурового кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка початківця садівника.

Також потребує прищіпки, прийомів по формуванню куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп. На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і невизрілі верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчею. Пагони плетистих троянд укладають і вкривають утеплюють (толь, руберойд, агроволокно, іноді - гноєм). Навесні, як тільки потеплішає, не забудьте зняти укриття.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку – 2 - 3 л, дерево з великою кроною - більш 3 л.

Шкідники і хвороби: необроблені  рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою, антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садовод за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин.

Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Висота дорослих рослин 3-5м
Групи і класи троянд Плетисті;
Особливості цвітіння Тривале цвітіння;
Діаметр дорослої рослини 2-3м;
Колір квітів Білий; Жовтий;
Період цвітіння Червень; Липень; Серпень;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Квітучі арки; Альтанки, перголи, берсо; Акценти / солітери;
Рослина для живоплоту Високий (2-3м);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Троянда витка Шневальцер | Роза плетистая Шневальцер | Rose climber Schneewalzer