Дуб звичайний черешковий Фастігіата Костер | Quercus robur Fastigiata Koster | Дуб обыкновенный черешчатый Фастигиата Костер

Модель: 1689
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 5600 грн
Є в наявності

Дуб звичайний черешковий Фастігіата Костер

Quercus robur Fastigiata Koster

Дуб обыкновенный черешчатый Фастигиата Костер


Синоніми: дуб колоновидний Фастігіата Костер, дуб англійський, дуб черешковий.

Походження / історія: англійський дуб, також званий коричневим дубом (Quercus robur), декоративне дерево сімейства букових (Fagaceae), яке росте в Євразії, але також культивується в Північній Америці і Австралії. Багато різновидів вирощуються як декоративні рослини, в тому числі популярна колоновидна форма. Важка серцевина дерева колись широко використовувалася в Великобританії для кораблебудування і різьблення по дереву. Голландський сорт з вузькою високою кроною і повільними темпами зростання, вибраний був в 1970-х роках.

Опис: дуб звичайний черешчатий Фастігіата Костер - листопадний, декоративний сорт дуба звичайного, з рівною, колоновидною, вузькою кроною. Даний сорт відрізняється помірно швидким зростанням і стрункими, довгими, прилеглими або паралельними стовбурами гілок. Дуб звичайний Фастігіата Костер стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: симетрична і правильна стовпчаста форма.

Висота / діаметр: дерево в 10 річному віці досягає до 15 м у висоту і 3-6 м в діаметрі.

Швидкість зростання: це повільно зростаючий (близько 15 см в рік) стовпчастий сорт дуба.

Цвітіння: квітки дводомні, малопомітні, зібрані в колючі суцвіття. Чоловічі суцвіття звисають, жіночі - прямостоячі.

Плоди: зазвичай розвиваються по 2 - 3 шт на довгій ніжці, еліпсовидні, довжиною до 2 - 3 см. Жолуді укладені в окремі чашечки, зовні густо вкриті дрібною лускою. У міру дозрівання плід набуває світло-коричневого кольору з темними смугами. Вони є делікатесом для багатьох тварин, птахів і дрібних травоїдних гризунів.

Листя: темно-зелені шкірясті листки типової для дуба форми. Гладенькі зовні, матові з вивороту, довжиною близько 10 см. Листя на коротких черешках. Розпускаються пізно навесні, восени буріють, але дуже довго залишаються на гілках, деякі з них залишаються на деревах навіть до кінця зими. Ця риса відрізняє цей сорт від дуже схожого сорту Fastigiata, від якого він і пішов.

Кора: на стовбурі світло-сіра, у старіших екземплярів глибоко тріщинувата.

Коренева система: має сильну кореневу систему.

Ставлення до світла: краще росте і розвивається на сонячних або злегка затінених ділянках.

Вид ґрунту: найкраще росте на свіжих родючих, глибоко окультурених слабокислих або нейтральних і помірно вологих ґрунтах. Добре переносить періодичні затоплення водою. На сухих і бідних ґрунтах дерева гірше вкорінюються і повільніше ростуть.

Застосування: сорт Fastigiate Koster підходить для посадки як на невеликих присадибних ділянках, так і в міських умовах. Завдяки своїй міцності і довговічності це прекрасне меморіальне дерево. Ефектно виглядає індивідуально, як солітер, посаджений на відкритих місцях, так і алейних дерево.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити дуб звичайний черешковий Фастігіата Костер в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Обхват стовбура: Ціна: Кількість:
50л 450-500см 40-60см 8-10см 5600 грн
-
+
Від 5600 грн

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: висадженим молодим рослинам в обов'язковому порядку, перші 4-5 днів, слід забезпечити регулярний рясний полив. Потім, норми поливу регулюють з урахуванням природних опадів. Особливо важливий полив в посушливий період. Поливи припиняють восени, за 1,5-2 місяці до масового листопаду, щоб рослина змогла підготуватися до зими.

Обрізка: як будь-яке інше дерево, дуб потребує щорічної санітарної обрізки - видалення сухих, хворих або пошкоджених пагонів. Також обрізуються пагони, що ростуть усередину крони. Обрізку, призначену для формування крони дерева, проводять ранньою весною, до початку сокоруху рослини.

Догляд: саджанці дуба потребують регулярного поливу, розпушування ґрунту і своєчасного видалення бур'янів.

Хвороби і шкідники: як і інші рослини, дуб не захищений від появи різних хвороб. Найбільш небезпечні грибкові та бактеріальні інфекції. Вони пошкоджують листя, стовбур і коріння рослин. Необроблені рослини можуть вражатися віллемініевим некрозом, щитівкою, бурою плямистістю, борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Дуб звичайний черешковий Фастігіата Костер

Quercus robur Fastigiata Koster

Дуб обыкновенный черешчатый Фастигиата Костер


Синоніми: дуб колоновидний Фастігіата Костер, дуб англійський, дуб черешковий.

Походження / історія: англійський дуб, також званий коричневим дубом (Quercus robur), декоративне дерево сімейства букових (Fagaceae), яке росте в Євразії, але також культивується в Північній Америці і Австралії. Багато різновидів вирощуються як декоративні рослини, в тому числі популярна колоновидна форма. Важка серцевина дерева колись широко використовувалася в Великобританії для кораблебудування і різьблення по дереву. Голландський сорт з вузькою високою кроною і повільними темпами зростання, вибраний був в 1970-х роках.

Опис: дуб звичайний черешчатий Фастігіата Костер - листопадний, декоративний сорт дуба звичайного, з рівною, колоновидною, вузькою кроною. Даний сорт відрізняється помірно швидким зростанням і стрункими, довгими, прилеглими або паралельними стовбурами гілок. Дуб звичайний Фастігіата Костер стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: симетрична і правильна стовпчаста форма.

Висота / діаметр: дерево в 10 річному віці досягає до 15 м у висоту і 3-6 м в діаметрі.

Швидкість зростання: це повільно зростаючий (близько 15 см в рік) стовпчастий сорт дуба.

Цвітіння: квітки дводомні, малопомітні, зібрані в колючі суцвіття. Чоловічі суцвіття звисають, жіночі - прямостоячі.

Плоди: зазвичай розвиваються по 2 - 3 шт на довгій ніжці, еліпсовидні, довжиною до 2 - 3 см. Жолуді укладені в окремі чашечки, зовні густо вкриті дрібною лускою. У міру дозрівання плід набуває світло-коричневого кольору з темними смугами. Вони є делікатесом для багатьох тварин, птахів і дрібних травоїдних гризунів.

Листя: темно-зелені шкірясті листки типової для дуба форми. Гладенькі зовні, матові з вивороту, довжиною близько 10 см. Листя на коротких черешках. Розпускаються пізно навесні, восени буріють, але дуже довго залишаються на гілках, деякі з них залишаються на деревах навіть до кінця зими. Ця риса відрізняє цей сорт від дуже схожого сорту Fastigiata, від якого він і пішов.

Кора: на стовбурі світло-сіра, у старіших екземплярів глибоко тріщинувата.

Коренева система: має сильну кореневу систему.

Ставлення до світла: краще росте і розвивається на сонячних або злегка затінених ділянках.

Вид ґрунту: найкраще росте на свіжих родючих, глибоко окультурених слабокислих або нейтральних і помірно вологих ґрунтах. Добре переносить періодичні затоплення водою. На сухих і бідних ґрунтах дерева гірше вкорінюються і повільніше ростуть.

Застосування: сорт Fastigiate Koster підходить для посадки як на невеликих присадибних ділянках, так і в міських умовах. Завдяки своїй міцності і довговічності це прекрасне меморіальне дерево. Ефектно виглядає індивідуально, як солітер, посаджений на відкритих місцях, так і алейних дерево.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити дуб звичайний черешковий Фастігіата Костер в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: висадженим молодим рослинам в обов'язковому порядку, перші 4-5 днів, слід забезпечити регулярний рясний полив. Потім, норми поливу регулюють з урахуванням природних опадів. Особливо важливий полив в посушливий період. Поливи припиняють восени, за 1,5-2 місяці до масового листопаду, щоб рослина змогла підготуватися до зими.

Обрізка: як будь-яке інше дерево, дуб потребує щорічної санітарної обрізки - видалення сухих, хворих або пошкоджених пагонів. Також обрізуються пагони, що ростуть усередину крони. Обрізку, призначену для формування крони дерева, проводять ранньою весною, до початку сокоруху рослини.

Догляд: саджанці дуба потребують регулярного поливу, розпушування ґрунту і своєчасного видалення бур'янів.

Хвороби і шкідники: як і інші рослини, дуб не захищений від появи різних хвороб. Найбільш небезпечні грибкові та бактеріальні інфекції. Вони пошкоджують листя, стовбур і коріння рослин. Необроблені рослини можуть вражатися віллемініевим некрозом, щитівкою, бурою плямистістю, борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Дерева;
Форма росту Одностовбурні дерева; Колоновидні;
Висота рослини 7-15м;
Діаметр дорослої рослини 3-5м;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Коричневий; Бронзовий;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Надмірна загазованість та міські умови;
Кліматична зона України 4 зона;
Кислотність грунту / РН Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Алейні дерева для міст і ЖК; Природні пейзажні парки; Акценти / солітери;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Низька;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Дуб звичайний черешковий Фастігіата Костер | Quercus robur Fastigiata Koster | Дуб обыкновенный черешчатый Фастигиата Костер