Виноград плодовий Йоханнітер | Виноград Йоханнитер | Vitis vinifera Johanniter

Модель: 969
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Виноград плодовий Йоханнітер (ранній, плодовий)

Vitis vinifera Johanniter (early, fruit)

Виноград Йоханнитер (ранний, плодовый)


Синоніми: Виноград винний Йоханнітер, Виноград FR-177-68, Виноград гібридний Йоханнітер, Виноград білий Йоханнітер.

Походження / історія: Виноград Йоханнітер - результат складної міжвидової гібридизації сортів Рислінг  FR 589-54 Сейв-Віллар 12-481  Піно Грі  Гутедель. Виноград Йоханнітер є сучасним сортом німецької селекції.

Опис сорту: Виноград Йоханнітер - гібридний винний сорт раннього терміну дозрівання. Плоди винограду сорту Йоханнітер володіють високими ароматичними характеристиками, за що особливо цінується виноробами. Виноград Йоханнітер має хорошу транспортабельність, використовується в якості товарного продукту. Даний сорт має підвищену стійкість до холодних температур, тому виноградні саджанці прекрасно приживаються практично у всіх куточках України.

Форма: листопадний в'юнкий кущ.

Розмір: середньоросла рослина, досягає висоти близько 4м.

Швидкість зростання / сила росту: За сезон пагони відростають на 1-2м і плодоносить більше 30 років.

Пагони: молоді пагони виткі, буро-зеленого кольору, пізніше дерев'яніють і кора шарується смужками.

Листя: черешкове, чергове, три або п'ятилопатеве.

Квітки: дрібні, зеленуваті, зібрані в густе суцвіття.

Час цвітіння: початок травня - червень.

Плоди: білі c зеленуватим відтінком, круглі, невеликого розміру зібрані в циліндричні, щільні грона середньої величини (200-250гр). Плоди Йоханнітера при середньому рівні кислотності мають високий коефіцієнт накопичення цукру. Врожайність висока 1,6 кг / м² і вище. Термін дозрівання плодів - 115-125 днів (ранній), приблизно 10-20 серпня. Вино з плодів винограду сорту Йоханнітер виходить класичним, легким з фруктовими нотками. Букет - тонкий, фруктовий. Смак - гармонійний фруктовий з легким присмаком грейпфрута в післясмаку (див. Фото).

Ставлення до світла: Vitis vinifera Johanniter надає перевагу яскравим, сонячним і дуже теплим захищеним місцям, переносить легке затінення.

Ставлення до вологи: посухостійкий, до ґрунту і вологості невимогливий.

Вид ґрунту: піщані, глинисті, супіщані або суглинні.

Застосування: виноград - це, перш за все, дуже смачні ласощі, але і джерело вітамінів. Ягоди винограду і продукти, отримані в результаті його переробки (сік, вино, оцет, родзинки), мають безліч якостей корисних для людини. Відомим є той факт, що виноград - лідер за кількістю антиоксидантів, вітамінів і активних пігментів. Виноград має відмінний вплив на пам'ять і рекомендується студентам, а також тим, хто веде активну розумову і фізичну діяльність. Він підвищує витривалість організму і працездатність. Щоденне вживання виноградного соку надає заряд бадьорості на цілий день. Також виноград широко використовується в косметології: він входить до складу багатьох сонцезахисних кремів, косметики, надає сприятливу дію на шкіру, волосся і нігті. Дуже цінний скраб з подрібнених кісточок винограду, що сприяє омолоджуючому ефекту на шкіру. Листя винограду також мають властивості, корисні для здоров'я людини і вживаються часто в кулінарії для приготування голубців та інших фаршированих страв.

Кислотність: рH - 6-7

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а - при певному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Виноград Йоханнітер в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 0 грн

Посадка: щоб виноград добре ріс, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа. Можна купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються. Як і всі інші рослини, відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостного гною, або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: потребує додаткового поливу тільки в посушливу погоду, особливо в період плодоношення.

Обрізка: починають проводити обрізання винограду у віці 3-5 років, коли наростає вегетативна маса. Обрізанням 50-90% досягається ефективність плодоношення винограду. Слід зауважити, що плодоносним паростком винограду є однорічна лоза, яка виросла на дворічній. Рекомендуємо обрізку винограду робити восени, так як навесні починається «плач лози», який перешкоджає розпусканню вічок. А навесні обламуванням пагонів встановлюємо остаточне навантаження на кущ. Для найбільш популярної віялової формовки куща залишаємо 6-8 вічок на довгій, добре визрілій плодовій гілці і коротко обрізаємо на 3-4 вічка сучка заміщення.

Догляд: невибаглива рослина, на початку літнього сезону рекомендуємо трохи підгодувати органічними добривами. Потребує укриття на зиму.

Хвороби і шкідники: дуже важливо захистити Вашу рослину від різного роду шкідників і хвороб, які можуть завдати шкоди Вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок, появи першого листя проти скосаря, а також хвороби оїдіум застосовуємо препарат Карате Зеон, Енжіо, Актеллік + Топаз. Бакова суміш. Перед цвітінням: Проти оїдіуму, мільдью, чорною плямистістю, сірою гниллю, а також проти шкідника гронової листовійки застосовують Квадріс + Матч. Бакова суміш. У різних регіонах і при різних умовах погоди льоту метеликів гронової листовійки першого покоління може бути розтягнутий на 20-30 днів. В такому випадку препарат Матч забезпечить захист суцвіть (захисний період триває 30 днів). У той же час цей препарат має високу ефективність проти виноградного кліща. В бакові суміші додають фунгіцид Тіовіт Джет. Після цвітіння: Проти мілдью, оїдіуму, а також проти кліща використовуємо Ридоміл Голд + Тіовіт Джет. Головне визначити шкідника (діагноз) для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Побачивши першого жука (середина квітня) ТЕРМІНОВО потрібно обробляти крону Актарою або будь-яким з багатьох препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Prestige (Байер), Антихрущ. Водночас частина розчину повинна потрапити на кореневу шийку стовбура (10 см вище ґрунту). Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Виноград плодовий Йоханнітер (ранній, плодовий)

Vitis vinifera Johanniter (early, fruit)

Виноград Йоханнитер (ранний, плодовый)


Синоніми: Виноград винний Йоханнітер, Виноград FR-177-68, Виноград гібридний Йоханнітер, Виноград білий Йоханнітер.

Походження / історія: Виноград Йоханнітер - результат складної міжвидової гібридизації сортів Рислінг  FR 589-54 Сейв-Віллар 12-481  Піно Грі  Гутедель. Виноград Йоханнітер є сучасним сортом німецької селекції.

Опис сорту: Виноград Йоханнітер - гібридний винний сорт раннього терміну дозрівання. Плоди винограду сорту Йоханнітер володіють високими ароматичними характеристиками, за що особливо цінується виноробами. Виноград Йоханнітер має хорошу транспортабельність, використовується в якості товарного продукту. Даний сорт має підвищену стійкість до холодних температур, тому виноградні саджанці прекрасно приживаються практично у всіх куточках України.

Форма: листопадний в'юнкий кущ.

Розмір: середньоросла рослина, досягає висоти близько 4м.

Швидкість зростання / сила росту: За сезон пагони відростають на 1-2м і плодоносить більше 30 років.

Пагони: молоді пагони виткі, буро-зеленого кольору, пізніше дерев'яніють і кора шарується смужками.

Листя: черешкове, чергове, три або п'ятилопатеве.

Квітки: дрібні, зеленуваті, зібрані в густе суцвіття.

Час цвітіння: початок травня - червень.

Плоди: білі c зеленуватим відтінком, круглі, невеликого розміру зібрані в циліндричні, щільні грона середньої величини (200-250гр). Плоди Йоханнітера при середньому рівні кислотності мають високий коефіцієнт накопичення цукру. Врожайність висока 1,6 кг / м² і вище. Термін дозрівання плодів - 115-125 днів (ранній), приблизно 10-20 серпня. Вино з плодів винограду сорту Йоханнітер виходить класичним, легким з фруктовими нотками. Букет - тонкий, фруктовий. Смак - гармонійний фруктовий з легким присмаком грейпфрута в післясмаку (див. Фото).

Ставлення до світла: Vitis vinifera Johanniter надає перевагу яскравим, сонячним і дуже теплим захищеним місцям, переносить легке затінення.

Ставлення до вологи: посухостійкий, до ґрунту і вологості невимогливий.

Вид ґрунту: піщані, глинисті, супіщані або суглинні.

Застосування: виноград - це, перш за все, дуже смачні ласощі, але і джерело вітамінів. Ягоди винограду і продукти, отримані в результаті його переробки (сік, вино, оцет, родзинки), мають безліч якостей корисних для людини. Відомим є той факт, що виноград - лідер за кількістю антиоксидантів, вітамінів і активних пігментів. Виноград має відмінний вплив на пам'ять і рекомендується студентам, а також тим, хто веде активну розумову і фізичну діяльність. Він підвищує витривалість організму і працездатність. Щоденне вживання виноградного соку надає заряд бадьорості на цілий день. Також виноград широко використовується в косметології: він входить до складу багатьох сонцезахисних кремів, косметики, надає сприятливу дію на шкіру, волосся і нігті. Дуже цінний скраб з подрібнених кісточок винограду, що сприяє омолоджуючому ефекту на шкіру. Листя винограду також мають властивості, корисні для здоров'я людини і вживаються часто в кулінарії для приготування голубців та інших фаршированих страв.

Кислотність: рH - 6-7

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а - при певному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Виноград Йоханнітер в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: щоб виноград добре ріс, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа. Можна купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються. Як і всі інші рослини, відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостного гною, або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: потребує додаткового поливу тільки в посушливу погоду, особливо в період плодоношення.

Обрізка: починають проводити обрізання винограду у віці 3-5 років, коли наростає вегетативна маса. Обрізанням 50-90% досягається ефективність плодоношення винограду. Слід зауважити, що плодоносним паростком винограду є однорічна лоза, яка виросла на дворічній. Рекомендуємо обрізку винограду робити восени, так як навесні починається «плач лози», який перешкоджає розпусканню вічок. А навесні обламуванням пагонів встановлюємо остаточне навантаження на кущ. Для найбільш популярної віялової формовки куща залишаємо 6-8 вічок на довгій, добре визрілій плодовій гілці і коротко обрізаємо на 3-4 вічка сучка заміщення.

Догляд: невибаглива рослина, на початку літнього сезону рекомендуємо трохи підгодувати органічними добривами. Потребує укриття на зиму.

Хвороби і шкідники: дуже важливо захистити Вашу рослину від різного роду шкідників і хвороб, які можуть завдати шкоди Вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок, появи першого листя проти скосаря, а також хвороби оїдіум застосовуємо препарат Карате Зеон, Енжіо, Актеллік + Топаз. Бакова суміш. Перед цвітінням: Проти оїдіуму, мільдью, чорною плямистістю, сірою гниллю, а також проти шкідника гронової листовійки застосовують Квадріс + Матч. Бакова суміш. У різних регіонах і при різних умовах погоди льоту метеликів гронової листовійки першого покоління може бути розтягнутий на 20-30 днів. В такому випадку препарат Матч забезпечить захист суцвіть (захисний період триває 30 днів). У той же час цей препарат має високу ефективність проти виноградного кліща. В бакові суміші додають фунгіцид Тіовіт Джет. Після цвітіння: Проти мілдью, оїдіуму, а також проти кліща використовуємо Ридоміл Голд + Тіовіт Джет. Головне визначити шкідника (діагноз) для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Побачивши першого жука (середина квітня) ТЕРМІНОВО потрібно обробляти крону Актарою або будь-яким з багатьох препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Prestige (Байер), Антихрущ. Водночас частина розчину повинна потрапити на кореневу шийку стовбура (10 см вище ґрунту). Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Читати більше

Характеристики

Видова назва плодового куща Виноград;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Середні; Тривале зберігання;
Сезон плодоношення Ранній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодовий кущ;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 3-7м;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Виноград плодовий Йоханнітер | Виноград Йоханнитер | Vitis vinifera Johanniter