Вишня колоновидна Восхищеніє/Захоплення | Prunus columnar Voskhishcheniye | Вишня колоновидная Восхищение

Код товару: 1567
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Вишня колоновидна Восхищеніє/Захоплення

Prunus columnar Voskhishcheniye

Вишня колоновидная Восхищение


Синоніми: Вишня Восхищеніє, Вишня маленька Восхищеніє.

Походження / історія: відносно новий, голландський сорт колоновидної вишні. Був виведений в 2015 році.

Опис: вишня колоновидна Восхищеніє - невисоке дерево, з вузько пірамідальною кроною і яскраво-червоними, великими плодами, що мають м'ясисту, солодку м'якоть, яка легко відділяється від кісточки. Дерево має ранні терміни дозрівання. Для кращої врожайності вишні рекомендується висаджувати поруч запильник сорту Ашинській гібрид або сорти з однаковим терміном цвітіння. Від інших сортів відрізняється великими розмірами плодів при компактному розмірі дерева. Вишня колоновидна Восхищеніє стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: колоновидна, з короткими бічними пагонами, густо розташованими по основному стовбуру дерева.

Висота / діаметр: дерево, досягає до 2 м заввишки з вузькою пірамідальною кроною діаметром до 60 - 70 см.

Швидкість зростання: вишня Восхищеніє відноситься до повільно зростаючих рослин.

Цвітіння: ніжні, білі квіти мають пелюстки, блюдцеподібної форми і володіють солодким і ніжним ароматом, що приманює бджіл.

Плоди: починаючи з середини липня плоди починають фарбуватися в яскраво-червоний колір. Великі (до 10-15 г), м'ясисті і солодкі, але з легкою кислинкою і легко відокремлюваною кісточкою. Ідеально підійдуть як для вживання в свіжому вигляді, так і для приготування різних смаколиків.

Листя: овальні, середнього розміру, темно-зеленого кольору, щільні, блискучі із загостреною верхівкою і зазубреними краями.

Коренева система: стрижнева. Формує вертикальні і горизонтальні скелетні корені, від яких відходять дрібніші.

Ставлення до світла: для посадки краще обирати сонячні ділянки, бажано захищені від вітру.

Вид ґрунту: не вимоглива. Зростає добре на будь-який родючому, дренованому ґрунті.

Застосування: так як вишня невеликих розмірів, вона буде виглядати гармонійно, і естетично на садових ділянках будь-якого розміру. Плоди вишні завжди популярні і затребувані у людей. З вишні виходять завжди найсмачніші компоти, пиріжки, варення.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити вишню колоновидну Восхищеніє в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 0 грн

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули.

Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: вишня відноситься до вологолюбних рослин і потребує поливу: під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз в тиждень, але добряче, щоб промочити шар ґрунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати: полив в період дозрівання плодів, призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати вишню в другій половині літа, так як це сприяє затяжному росту пагонів і зниженню зимостійкості. Не забувайте про осінні поливи, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: обрізки колоноподібні вишні практично не потребують, видаленню підлягають лише пошкоджені і зламані гілки. Центральний провідник обрізати не можна, щоб не отримати розгалужень (винятком є ​​той випадок, коли центральний провідник не дуже добре росте, його можна обрізати на 2-3 бруньки). Обрізуються тільки бічні гілки. Непотрібні для рослини якісні пагони зрізують, коли їх довжина сягає 15-20 см. З віком бічні гілки подовжуються. Навесні і після збору врожаю колоновидна вишня виглядає як невисокий пірамідальний «топольок», а в пік дозрівання плодів бічні гілки можуть звисати під вагою плодів і тому потребують іноді підпори. Ще ми рекомендуємо квітки в першому році висадки саджанця прибрати - це дозволить деревцю вкоренитися і набратися сил.

Догляд: полягає в поливі, видаленні бур'янів біля пристовбурного кола, санітарній стрижці.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку – 2 - 3л, дерево з великою кроною - більш 3л.

Хвороби і шкідники: лястероспоріоз (дірчаста плямистість на листках), парша, а також грибкові захворювання кокомікоз і плодова гниль. Найпоширеніші шкідники вишневого дерева: вишневий довгоносик, вишневий пильщик, листова попелиця, гусінь-білан. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і від хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистість листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) від попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також від моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів. У фазі росту плоду – від вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найкращий спосіб визначення термінів обробки - вилов за допомогою пасток (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю від плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і проти плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внести добрива. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Вишня колоновидна Восхищеніє/Захоплення

Prunus columnar Voskhishcheniye

Вишня колоновидная Восхищение


Синоніми: Вишня Восхищеніє, Вишня маленька Восхищеніє.

Походження / історія: відносно новий, голландський сорт колоновидної вишні. Був виведений в 2015 році.

Опис: вишня колоновидна Восхищеніє - невисоке дерево, з вузько пірамідальною кроною і яскраво-червоними, великими плодами, що мають м'ясисту, солодку м'якоть, яка легко відділяється від кісточки. Дерево має ранні терміни дозрівання. Для кращої врожайності вишні рекомендується висаджувати поруч запильник сорту Ашинській гібрид або сорти з однаковим терміном цвітіння. Від інших сортів відрізняється великими розмірами плодів при компактному розмірі дерева. Вишня колоновидна Восхищеніє стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: колоновидна, з короткими бічними пагонами, густо розташованими по основному стовбуру дерева.

Висота / діаметр: дерево, досягає до 2 м заввишки з вузькою пірамідальною кроною діаметром до 60 - 70 см.

Швидкість зростання: вишня Восхищеніє відноситься до повільно зростаючих рослин.

Цвітіння: ніжні, білі квіти мають пелюстки, блюдцеподібної форми і володіють солодким і ніжним ароматом, що приманює бджіл.

Плоди: починаючи з середини липня плоди починають фарбуватися в яскраво-червоний колір. Великі (до 10-15 г), м'ясисті і солодкі, але з легкою кислинкою і легко відокремлюваною кісточкою. Ідеально підійдуть як для вживання в свіжому вигляді, так і для приготування різних смаколиків.

Листя: овальні, середнього розміру, темно-зеленого кольору, щільні, блискучі із загостреною верхівкою і зазубреними краями.

Коренева система: стрижнева. Формує вертикальні і горизонтальні скелетні корені, від яких відходять дрібніші.

Ставлення до світла: для посадки краще обирати сонячні ділянки, бажано захищені від вітру.

Вид ґрунту: не вимоглива. Зростає добре на будь-який родючому, дренованому ґрунті.

Застосування: так як вишня невеликих розмірів, вона буде виглядати гармонійно, і естетично на садових ділянках будь-якого розміру. Плоди вишні завжди популярні і затребувані у людей. З вишні виходять завжди найсмачніші компоти, пиріжки, варення.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити вишню колоновидну Восхищеніє в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули.

Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: вишня відноситься до вологолюбних рослин і потребує поливу: під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз в тиждень, але добряче, щоб промочити шар ґрунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати: полив в період дозрівання плодів, призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати вишню в другій половині літа, так як це сприяє затяжному росту пагонів і зниженню зимостійкості. Не забувайте про осінні поливи, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: обрізки колоноподібні вишні практично не потребують, видаленню підлягають лише пошкоджені і зламані гілки. Центральний провідник обрізати не можна, щоб не отримати розгалужень (винятком є ​​той випадок, коли центральний провідник не дуже добре росте, його можна обрізати на 2-3 бруньки). Обрізуються тільки бічні гілки. Непотрібні для рослини якісні пагони зрізують, коли їх довжина сягає 15-20 см. З віком бічні гілки подовжуються. Навесні і після збору врожаю колоновидна вишня виглядає як невисокий пірамідальний «топольок», а в пік дозрівання плодів бічні гілки можуть звисати під вагою плодів і тому потребують іноді підпори. Ще ми рекомендуємо квітки в першому році висадки саджанця прибрати - це дозволить деревцю вкоренитися і набратися сил.

Догляд: полягає в поливі, видаленні бур'янів біля пристовбурного кола, санітарній стрижці.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку – 2 - 3л, дерево з великою кроною - більш 3л.

Хвороби і шкідники: лястероспоріоз (дірчаста плямистість на листках), парша, а також грибкові захворювання кокомікоз і плодова гниль. Найпоширеніші шкідники вишневого дерева: вишневий довгоносик, вишневий пильщик, листова попелиця, гусінь-білан. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і від хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистість листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) від попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також від моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів. У фазі росту плоду – від вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найкращий спосіб визначення термінів обробки - вилов за допомогою пасток (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю від плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і проти плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внести добрива. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Вишня;
Висота дорослих рослин 1,5-3м;
Запилення рослини Потребує запилювача;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Ранній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Колоновидна;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Вишня колоновидна Восхищеніє/Захоплення | Prunus columnar Voskhishcheniye | Вишня колоновидная Восхищение