Гортензія широколиста Сілкі Пінк | Hydrangea macrophylla Silky Pink | Гортензия широколистная Силки Пинк

Модель: 1397
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 205 грн
Є в наявності

Гортензія широколиста Сілкі Пінк

Hydrangea macrophylla Silky Pink

Гортензия крупнолистная Силки Пинк

 

Синоніми: Гортензія великолиста Сілкі Пінк, Гортензія рожева Сілкі Пінк, Гортензія шовковисто-рожева Сілкі Пінк, Гортензія садова Сілкі Пінк.

Походження / історія: Сорт гортензії Сілкі Пінк з’явився завдяки кропіткій праці нідерландських селекціонерів.

Опис сорту / переваги: Silky Pink (з англ.”шовковисто-рожева) - одна з найкращих рожевих сортів для окраси садів, оформлених в романтичному стилі. Головною перевагою цього сорту є довге і рясне цвітіння, яке порадує з липня до пізньої осені. В залежності від кислотності грунту суцвіття Гортензії Сілкі Пінк набувають від ніжно-рожевого до насиченого яскраво-рожевого забарвлення. 

Форма: Компактний кущ кулястої розлогої форми (див.фото)

Висота / діаметр: В дорослому віці Гортензія Сілкі Пінк виростає до 70-90 см і 90-100 см в діаметрі. Варто зазначити, що широколисті гортензії не стрижуть, а лише видаляють старі і пошкоджені пагони. Дуже важливо зберегти квітконосні бруньки на пагонах до наступного року, які були закладені в минулому році. 

Швидкість зростання: приблизно 20-25 см в молодому віці. 

Кора: дорослий кущ має коричневе забарвлення пагонів.

Пагони: молоді, соковиті пагони мають світло-зелене забарвлення, ростуть вертикально спочатку і в різні боки з часом.

Листя: велике, овальної форми, зеленого забарвлення, соковите, з зазубринами по бокам. 

Цвітіння: Гортензія Сілкі Пінк цвіте шовковисто-рожевими суцвіттями починаючи з кінця червня до пізньої осені. Більш насичених рожевих кольорів вона набуває зростаючи на кислих грунтах. Маленькі квіти 3-5 см в діаметрі утворюють велике суцвіття шириною близько 25 см.

Відношення до світла / інсоляція: Hydrangea macrophylla полюбляє рости в напів затіненому місці, або в місці, де зранку гріло сонце, а в день воно захищене від обідньої спеки.

Грунт: всі свіжі, вологі, добре гумусовані, слабокислі або кислі грунти, але не важкі суглинки. В літню спеку дорослий кущ бажано поливати зранку 1 відром води під корінь.

Застосування: Сілкі Пінк - красивоквітучий кущ з великою кількістю круглих рожевих суцвіть. Цей сорт гортензії чудово виглядатиме і в посадці солітером, і в якості живоплоту, і в компанії з іншими декоративними рослинами. А посаджена в контейнер гортензія прикрасить балкон, терасу або ганок Вашого будинку. Завдяки рясному і довготривалому цвітінню Гортензія Сілкі Пінк стане прекрасним декоративним елементом в ландшафтному дизайні або саду на протязі більшої частини сезону.

Кліматична зона/зона морозостійкості: 6 (-17,8 -23,3) - при певному догляді абсолютно вся територія України.

Купити гортензію крупнолисту Сілкі Пінк за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшій колекції декоративних рослин для українського клімату. 

Читати більше про посадку, поливу, догляд, добрива, захист, відгуки - нижче - під фото, а також у розділі “Посадка та догляд”

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
1-3л 15-20см 10-15см 205 грн
-
+
Від 205 грн

Посадка: Для того, щоб Гортензія Сілкі Пінк добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити грунт від бур'янів, особливо багаторічних, удобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий грунт). Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з пролонгованими (довгограючими) добривами, тому рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи та після посадки гарантовано приживається. 

Вид грунту / ґрунту: Віддає перевагу свіжим, вологим, родючим, гумусовим (багатим), пухким і супіщаним садовим грунтам з кислою реакцією. Найголовніше в посадці гортензій, рододендронів, азалій, магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінною складовою якого є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий») бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська), де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї території України кислий природний ґрунт – велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкисляти. Підкислювати ґрунт навколо при ствольного кола можна за рахунок мульчування дробленою корою сосни звичайної та хвойного опаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських таганків. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі й Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий органічний гумус, що відстоявся, отриманий з гною або компосту. Органіка змінює структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Настав час позбавлятися згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як у Європі, піклуючись про майбутні покоління. Мінеральні добрива: Добриво Vila Yara призначене для догляду за кущами гортензії. Багатий склад добрива кислої реакції із вмістом магнію та бору забезпечує активне зростання стійкості гортензій до хвороб та морозу. При застосуванні змішування із ґрунтом не обов'язково. Застосовують з інтервалом близько 60 днів, двічі на період вегетації. Перше внесення проводиться у квітні/травні наступне у червні/липні. Добриво розсипаємо рівномірно навколо рослини (на зовнішній периферії крони), а потім ретельно поливаємо водою. Молоді насадження підгодовуємо весною (березень). Дозування для молодих насаджень близько 30-40 г/м2. Старі насадження: 40-50 г/м2(4-5 кг/100м2), або кожні 10 см висоти гортензії по 5 гр добрива рівномірно навколо при ствольного кола. 

Полив:Регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту, частіше у спеку. 

Обрізка: Видалення слабких і погано розвинених пагонів, пошкоджених морозом. Після обрізки добре відновлюється. 

Догляд: Потребує видалення бур'янів, розпушування грунту, прополювання. 

Хвороби та шкідники: Гортензія Сілкі Пінк може уражатися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядечкою, попелицею, щитівкою, борошнистою росою. Для їхнього знищення використовуємо інсектициди (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Головне визначити шкідника (діагноз) у тому, щоб правильно вибрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослин. Щоб захистити рослину від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Рідоміл Голд тощо).

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуючи контакт інсектициду з коренем, згідно з інструкцією на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина – тіаметоксам) розводимо 1 гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини – імідаклоприд+біфентрин+ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні та підлив у ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується та «доїдає» рослину. Приклад – війна садівників українців із колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватні» однофамільці – кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі та лізуть у чужі сади. Перші та другі повинні знищуватись до розповзання на великі території. 

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Найкращий період введення для широколистяних бур'янів – від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові – фаза 2-3 листки, багаторічні злакові – при висоті 10-12 см. Усі названі препарати змішуються без обмежень та без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево – 1 л, дерево середнього віку – 2-3 л, дерево з великою кроною – понад 3 л. Дякуємо компанії Syngenta за інформаційну допомогу.

Гортензія широколиста Сілкі Пінк

Hydrangea macrophylla Silky Pink

Гортензия крупнолистная Силки Пинк

 

Синоніми: Гортензія великолиста Сілкі Пінк, Гортензія рожева Сілкі Пінк, Гортензія шовковисто-рожева Сілкі Пінк, Гортензія садова Сілкі Пінк.

Походження / історія: Сорт гортензії Сілкі Пінк з’явився завдяки кропіткій праці нідерландських селекціонерів.

Опис сорту / переваги: Silky Pink (з англ.”шовковисто-рожева) - одна з найкращих рожевих сортів для окраси садів, оформлених в романтичному стилі. Головною перевагою цього сорту є довге і рясне цвітіння, яке порадує з липня до пізньої осені. В залежності від кислотності грунту суцвіття Гортензії Сілкі Пінк набувають від ніжно-рожевого до насиченого яскраво-рожевого забарвлення. 

Форма: Компактний кущ кулястої розлогої форми (див.фото)

Висота / діаметр: В дорослому віці Гортензія Сілкі Пінк виростає до 70-90 см і 90-100 см в діаметрі. Варто зазначити, що широколисті гортензії не стрижуть, а лише видаляють старі і пошкоджені пагони. Дуже важливо зберегти квітконосні бруньки на пагонах до наступного року, які були закладені в минулому році. 

Швидкість зростання: приблизно 20-25 см в молодому віці. 

Кора: дорослий кущ має коричневе забарвлення пагонів.

Пагони: молоді, соковиті пагони мають світло-зелене забарвлення, ростуть вертикально спочатку і в різні боки з часом.

Листя: велике, овальної форми, зеленого забарвлення, соковите, з зазубринами по бокам. 

Цвітіння: Гортензія Сілкі Пінк цвіте шовковисто-рожевими суцвіттями починаючи з кінця червня до пізньої осені. Більш насичених рожевих кольорів вона набуває зростаючи на кислих грунтах. Маленькі квіти 3-5 см в діаметрі утворюють велике суцвіття шириною близько 25 см.

Відношення до світла / інсоляція: Hydrangea macrophylla полюбляє рости в напів затіненому місці, або в місці, де зранку гріло сонце, а в день воно захищене від обідньої спеки.

Грунт: всі свіжі, вологі, добре гумусовані, слабокислі або кислі грунти, але не важкі суглинки. В літню спеку дорослий кущ бажано поливати зранку 1 відром води під корінь.

Застосування: Сілкі Пінк - красивоквітучий кущ з великою кількістю круглих рожевих суцвіть. Цей сорт гортензії чудово виглядатиме і в посадці солітером, і в якості живоплоту, і в компанії з іншими декоративними рослинами. А посаджена в контейнер гортензія прикрасить балкон, терасу або ганок Вашого будинку. Завдяки рясному і довготривалому цвітінню Гортензія Сілкі Пінк стане прекрасним декоративним елементом в ландшафтному дизайні або саду на протязі більшої частини сезону.

Кліматична зона/зона морозостійкості: 6 (-17,8 -23,3) - при певному догляді абсолютно вся територія України.

Купити гортензію крупнолисту Сілкі Пінк за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшій колекції декоративних рослин для українського клімату. 

Читати більше про посадку, поливу, догляд, добрива, захист, відгуки - нижче - під фото, а також у розділі “Посадка та догляд”

 

Посадка: Для того, щоб Гортензія Сілкі Пінк добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити грунт від бур'янів, особливо багаторічних, удобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий грунт). Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з пролонгованими (довгограючими) добривами, тому рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи та після посадки гарантовано приживається. 

Вид грунту / ґрунту: Віддає перевагу свіжим, вологим, родючим, гумусовим (багатим), пухким і супіщаним садовим грунтам з кислою реакцією. Найголовніше в посадці гортензій, рододендронів, азалій, магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінною складовою якого є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий») бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська), де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї території України кислий природний ґрунт – велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкисляти. Підкислювати ґрунт навколо при ствольного кола можна за рахунок мульчування дробленою корою сосни звичайної та хвойного опаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських таганків. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі й Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий органічний гумус, що відстоявся, отриманий з гною або компосту. Органіка змінює структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Настав час позбавлятися згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як у Європі, піклуючись про майбутні покоління. Мінеральні добрива: Добриво Vila Yara призначене для догляду за кущами гортензії. Багатий склад добрива кислої реакції із вмістом магнію та бору забезпечує активне зростання стійкості гортензій до хвороб та морозу. При застосуванні змішування із ґрунтом не обов'язково. Застосовують з інтервалом близько 60 днів, двічі на період вегетації. Перше внесення проводиться у квітні/травні наступне у червні/липні. Добриво розсипаємо рівномірно навколо рослини (на зовнішній периферії крони), а потім ретельно поливаємо водою. Молоді насадження підгодовуємо весною (березень). Дозування для молодих насаджень близько 30-40 г/м2. Старі насадження: 40-50 г/м2(4-5 кг/100м2), або кожні 10 см висоти гортензії по 5 гр добрива рівномірно навколо при ствольного кола. 

Полив:Регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту, частіше у спеку. 

Обрізка: Видалення слабких і погано розвинених пагонів, пошкоджених морозом. Після обрізки добре відновлюється. 

Догляд: Потребує видалення бур'янів, розпушування грунту, прополювання. 

Хвороби та шкідники: Гортензія Сілкі Пінк може уражатися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядечкою, попелицею, щитівкою, борошнистою росою. Для їхнього знищення використовуємо інсектициди (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Головне визначити шкідника (діагноз) у тому, щоб правильно вибрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослин. Щоб захистити рослину від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Рідоміл Голд тощо).

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуючи контакт інсектициду з коренем, згідно з інструкцією на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина – тіаметоксам) розводимо 1 гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини – імідаклоприд+біфентрин+ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні та підлив у ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується та «доїдає» рослину. Приклад – війна садівників українців із колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватні» однофамільці – кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі та лізуть у чужі сади. Перші та другі повинні знищуватись до розповзання на великі території. 

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Найкращий період введення для широколистяних бур'янів – від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові – фаза 2-3 листки, багаторічні злакові – при висоті 10-12 см. Усі названі препарати змішуються без обмежень та без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево – 1 л, дерево середнього віку – 2-3 л, дерево з великою кроною – понад 3 л. Дякуємо компанії Syngenta за інформаційну допомогу.

Читати більше

Характеристики

Висота дорослих рослин 0,5-1м;
Тип рослини Кущі;
Форма росту Розлогі; Кулясті;
Діаметр дорослої рослини 0,5-1м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Зелений;
Колір квітів Рожевий;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння;
Період цвітіння Липень; Серпень; Вересень;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Регулярний полив;
Умови навколишнього середовища Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти; Стійкість до дорожньої солі; Потребує захисту від вітру; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Природні пейзажні парки; Східні сади; Акценти / солітери;
Рослина для живоплоту Низький (0,5-1м);
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Висока;
Потреба укриття на зиму Постійне укриття взимку агротканиною від морозу; Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки