Малина ремонтантна Полка | Rubus idaeus Polka | Малина ремонтантная Полка
Малина ремонтантна Полка
Малина ремонтантная Полка
Rubus idaeus Polka
Raspberries remontant Polka
Синоніми: Полька.
Запилювачі: самозапильна.
Походження / історія: смачна і корисна ягода малина здавна була в пошані серед людей, а історія її культивування йде в глибину століть. Малину шанували завжди, і навіть при вирубці лісу не чіпали малинові кущі. Перші відомості про культуру малини в західній Європі датуються XVI століттям. Сама назва сорту Polka говорить про своє походження. Звичайно ж - це країна братська України Польща, Дослідницький інститут садівництва в місті Бжезіни. Виведений в 1993 році і в результаті сорт малини Полка виявився більш високоврожайним, ніж його батько Отем Блісс. У 2009 році на Британських островах він отримав звання кращого сорту року. Природно в Польщі цей сорт поза конкуренцією.
Опис сорту: малина Полка - відмінний середньоранній ремонтантний сорт, який протягом десятків років у всьому світі б'є рекорди за врожайністю і високою рентабельністю. Плодоносить з кінця липня до пізніх заморозків.
Форма: напівкущ з маленькими, ледве помітними шипами. Під вагою врожаю кущ потребує опори. Кореневої порослі дає мало.
Розмір: висота рослини досягає 1,5-1,8 метра.
Швидкість зростання / сила росту: кущі Rubus idaeus Polka інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.
Пагони: трав'янисті на першому році життя, зелені з сизим нальотом, тонкі, покриті частими мініатюрними шипами. На другий рік пагони дерев'яніють і стають коричневими, засихають відразу після плодоношення. Необхідно проводити нормування пагонів в кущі, залишати 7-9 шт, інакше вони будуть заважати один одному.
Листя: овальної форми, чергові, зверху темно-зелені, знизу білуваті, опушені дрібними волосками.
Квітки: на верхівках стебел і в пазухах листків розташовуються білі квіти, близько 1 см в діаметрі, зібрані в невеликі суцвіття.
Час цвітіння: з червня по липень місяць.
Плоди: ефектні, злегка витягнуті в формі правильного наперстка. На одній гроні по 7-9 ягід, масою 3,5-5,5 г, що є досить гарним показником. На однорічних пагонах малина Полька дозріває одна з перших. Плоди при дозріванні стають солодкими, налитими темно-червоним соком з вельми вишуканим фруктовим ароматом. Насіння дрібне і непомітне. Плоди навіть при дозріванні не обсипаються і добре переносять транспортування. Малина Полка починає плодоносити в кінці липня і це триває аж до заморозків. Справжнє диво - навіть потрапивши під перші 0-2С, ягоди виживають (див. фото).
Ставлення до світла / інсоляція: віддає перевагу сонячним місцям, але може рости і в затіненні. Не страждає від сильних вітрів і посухи.
Ґрунт: краще росте на родючому, вологому і добре дренованому ґрунті, не переносить близького залягання ґрунтових вод.
Переваги: ароматна, солодка, соковита і неймовірно смачна малина завжди сприймається нами як ласощі. А це ж ще й «джерело вітамінів», якими необхідно запасатися в сезон, насолоджуючись малиною в свіжому або в замороженому вигляді весь рік. Малину використовують для компотів, сиропів, киселю, соків. Дуже смачними виходять мармелад, джем, пастила з малини. А яке чудове з дитинства всіма улюблене наше малинове варення. Також малину використовують при виготовленні настоянок, наливок, лікеру, вина, прохолодних напоїв, начинки для цукерок, квасу і т.д. У народній медицині використовують і гілочки, і листя, і плоди малини (в свіжому або сушеному вигляді), які володіють цілющими властивостями. Застосовується малина не тільки в кулінарії, в народній медицині, а й у косметології.
Морозостійкість: на перезволожених ґрунтах, особливо в понижених місцях, молоді пагони можуть пошкоджуватися морозами.
Кліматична зона / зона морозостійкості: - абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Крим (6a - 7b).
Купити Малину Полка в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.
↓↓↓ Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд» ↓↓↓
Посадка: щоб малина Полка добре росла, ґрунт перед посадкою повинний бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-яка здорова гумусована темна лугова / садова земля). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту переорювання з зеленим гноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляний ком (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола, для природного збору дощової води і рясно заливаємо декілька разів.
Вид ґрунту: як і решта рослин чудово реагує на внесення органічних та мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий перепрілий органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Пора позбуватися паршивих радянських звичок марнотратників життя і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.
Всі сорти малини нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Є можливість купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються.
Полив: при посадці малину сорту Полка, незалежно від погоди, рясно поливають з розрахунку 3-5 відер води під кожен кущ і мульчують, краще верховим торфом. Полив необхідно повторити через 5-7 днів - при 2-3 кратному поливі з'єднуються ґрунтові капіляри, посадковий ком не відділяється від решти ґрунту і знаходиться постійно у вологому стані.
Обрізка: для ремонтантної малини найкращий час обрізки, яка позитивно вплине на майбутній урожай, - осінь. Обрізають ті пагони, які вже плодоносили в цьому році і ті, які зацвіли пізнім літом, але не встигли дати плодів у зв'язку з морозами. Їх всі треба вирізати до пеньків розміром близько 3 см. Обрізку проводять в жовтні-листопаді, коли з кущів вже ягоди всі зібрані. Молоді пагони висотою 25-30 см залишають зимувати - вони призначені для плодоношення в наступному році. Але також важливо їх прорідити раз або два за сезон. Рекомендуємо обмежити кількість скелетних гілок до 7-9 шт. Це необхідно для того, щоб інші стебла набрали чинності і росли, а також буйна зелень може вплинути на розмір і кількість плодів.
Хвороби: необроблені рослини можуть пошкоджуватися такими хворобами як сіра гниль, рак коренів, септоріоз, а також шкідниками: малиновий жук, кліщі, довгоносик.
Добриво / захист: висаджені рослини слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Сприятливому розвитку кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити вашу рослину від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. Посадка саджанців: від ґрунтових шкідників (личинки жуків, дротяників), гнилі - замочування коренів саджанців в сметаноподібній масі, що складається з рудої глини, перегною і води в співвідношенні 0,7: 0,8: 1, з додаванням до отриманої маси Актара та Максим . Розпускання бруньок: від листової попелиці, а також хвороб дедімелез, сіра гниль застосовують Актеллік, Енжіо або Актара + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів та інсектицидів. Відокремлення бутонів: від попелиці, малиново-суничного довгоносика, малинового жука, кліщів, а також хвороби дедімелез застосовують Актеллік + Хорус. Перед цвітінням: відпопелиці, малиново-суничного довгоносика, малинового жука, галиці, а також хвороб: дедімелез, сіра гниль застосовують Актеллік + Світч. Бакова суміш фунгіцидів і інсектицидів. Після цвітіння - формування ягід: від малинової галиці, а також хвороб антракноз, дедімелез здійснюють вирізання і спалювання зів'ялих пагонів з потовщенням (раз в 10 днів). Після збору ягід: проти дедімільозу, септоріозу - застосовується Хорус. Листопад - грудень: проти збудників хвороб і шкідників необхідно провести розчистку і спалювання старих стебел, які плодоносили.
Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника, ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актара або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку та не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г / л тіаметоксаму; 250 г / кг тіаметоксаму). Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.
Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.
Малина ремонтантна Полка
Малина ремонтантная Полка
Rubus idaeus Polka
Raspberries remontant Polka
Синоніми: Полька.
Запилювачі: самозапильна.
Походження / історія: смачна і корисна ягода малина здавна була в пошані серед людей, а історія її культивування йде в глибину століть. Малину шанували завжди, і навіть при вирубці лісу не чіпали малинові кущі. Перші відомості про культуру малини в західній Європі датуються XVI століттям. Сама назва сорту Polka говорить про своє походження. Звичайно ж - це країна братська України Польща, Дослідницький інститут садівництва в місті Бжезіни. Виведений в 1993 році і в результаті сорт малини Полка виявився більш високоврожайним, ніж його батько Отем Блісс. У 2009 році на Британських островах він отримав звання кращого сорту року. Природно в Польщі цей сорт поза конкуренцією.
Опис сорту: малина Полка - відмінний середньоранній ремонтантний сорт, який протягом десятків років у всьому світі б'є рекорди за врожайністю і високою рентабельністю. Плодоносить з кінця липня до пізніх заморозків.
Форма: напівкущ з маленькими, ледве помітними шипами. Під вагою врожаю кущ потребує опори. Кореневої порослі дає мало.
Розмір: висота рослини досягає 1,5-1,8 метра.
Швидкість зростання / сила росту: кущі Rubus idaeus Polka інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.
Пагони: трав'янисті на першому році життя, зелені з сизим нальотом, тонкі, покриті частими мініатюрними шипами. На другий рік пагони дерев'яніють і стають коричневими, засихають відразу після плодоношення. Необхідно проводити нормування пагонів в кущі, залишати 7-9 шт, інакше вони будуть заважати один одному.
Листя: овальної форми, чергові, зверху темно-зелені, знизу білуваті, опушені дрібними волосками.
Квітки: на верхівках стебел і в пазухах листків розташовуються білі квіти, близько 1 см в діаметрі, зібрані в невеликі суцвіття.
Час цвітіння: з червня по липень місяць.
Плоди: ефектні, злегка витягнуті в формі правильного наперстка. На одній гроні по 7-9 ягід, масою 3,5-5,5 г, що є досить гарним показником. На однорічних пагонах малина Полька дозріває одна з перших. Плоди при дозріванні стають солодкими, налитими темно-червоним соком з вельми вишуканим фруктовим ароматом. Насіння дрібне і непомітне. Плоди навіть при дозріванні не обсипаються і добре переносять транспортування. Малина Полка починає плодоносити в кінці липня і це триває аж до заморозків. Справжнє диво - навіть потрапивши під перші 0-2С, ягоди виживають (див. фото).
Ставлення до світла / інсоляція: віддає перевагу сонячним місцям, але може рости і в затіненні. Не страждає від сильних вітрів і посухи.
Ґрунт: краще росте на родючому, вологому і добре дренованому ґрунті, не переносить близького залягання ґрунтових вод.
Переваги: ароматна, солодка, соковита і неймовірно смачна малина завжди сприймається нами як ласощі. А це ж ще й «джерело вітамінів», якими необхідно запасатися в сезон, насолоджуючись малиною в свіжому або в замороженому вигляді весь рік. Малину використовують для компотів, сиропів, киселю, соків. Дуже смачними виходять мармелад, джем, пастила з малини. А яке чудове з дитинства всіма улюблене наше малинове варення. Також малину використовують при виготовленні настоянок, наливок, лікеру, вина, прохолодних напоїв, начинки для цукерок, квасу і т.д. У народній медицині використовують і гілочки, і листя, і плоди малини (в свіжому або сушеному вигляді), які володіють цілющими властивостями. Застосовується малина не тільки в кулінарії, в народній медицині, а й у косметології.
Морозостійкість: на перезволожених ґрунтах, особливо в понижених місцях, молоді пагони можуть пошкоджуватися морозами.
Кліматична зона / зона морозостійкості: - абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Крим (6a - 7b).
Купити Малину Полка в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.
↓↓↓ Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд» ↓↓↓
Посадка: щоб малина Полка добре росла, ґрунт перед посадкою повинний бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-яка здорова гумусована темна лугова / садова земля). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту переорювання з зеленим гноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляний ком (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола, для природного збору дощової води і рясно заливаємо декілька разів.
Вид ґрунту: як і решта рослин чудово реагує на внесення органічних та мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий перепрілий органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Пора позбуватися паршивих радянських звичок марнотратників життя і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.
Всі сорти малини нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Є можливість купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються.
Полив: при посадці малину сорту Полка, незалежно від погоди, рясно поливають з розрахунку 3-5 відер води під кожен кущ і мульчують, краще верховим торфом. Полив необхідно повторити через 5-7 днів - при 2-3 кратному поливі з'єднуються ґрунтові капіляри, посадковий ком не відділяється від решти ґрунту і знаходиться постійно у вологому стані.
Обрізка: для ремонтантної малини найкращий час обрізки, яка позитивно вплине на майбутній урожай, - осінь. Обрізають ті пагони, які вже плодоносили в цьому році і ті, які зацвіли пізнім літом, але не встигли дати плодів у зв'язку з морозами. Їх всі треба вирізати до пеньків розміром близько 3 см. Обрізку проводять в жовтні-листопаді, коли з кущів вже ягоди всі зібрані. Молоді пагони висотою 25-30 см залишають зимувати - вони призначені для плодоношення в наступному році. Але також важливо їх прорідити раз або два за сезон. Рекомендуємо обмежити кількість скелетних гілок до 7-9 шт. Це необхідно для того, щоб інші стебла набрали чинності і росли, а також буйна зелень може вплинути на розмір і кількість плодів.
Хвороби: необроблені рослини можуть пошкоджуватися такими хворобами як сіра гниль, рак коренів, септоріоз, а також шкідниками: малиновий жук, кліщі, довгоносик.
Добриво / захист: висаджені рослини слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Сприятливому розвитку кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити вашу рослину від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. Посадка саджанців: від ґрунтових шкідників (личинки жуків, дротяників), гнилі - замочування коренів саджанців в сметаноподібній масі, що складається з рудої глини, перегною і води в співвідношенні 0,7: 0,8: 1, з додаванням до отриманої маси Актара та Максим . Розпускання бруньок: від листової попелиці, а також хвороб дедімелез, сіра гниль застосовують Актеллік, Енжіо або Актара + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів та інсектицидів. Відокремлення бутонів: від попелиці, малиново-суничного довгоносика, малинового жука, кліщів, а також хвороби дедімелез застосовують Актеллік + Хорус. Перед цвітінням: відпопелиці, малиново-суничного довгоносика, малинового жука, галиці, а також хвороб: дедімелез, сіра гниль застосовують Актеллік + Світч. Бакова суміш фунгіцидів і інсектицидів. Після цвітіння - формування ягід: від малинової галиці, а також хвороб антракноз, дедімелез здійснюють вирізання і спалювання зів'ялих пагонів з потовщенням (раз в 10 днів). Після збору ягід: проти дедімільозу, септоріозу - застосовується Хорус. Листопад - грудень: проти збудників хвороб і шкідників необхідно провести розчистку і спалювання старих стебел, які плодоносили.
Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника, ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актара або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку та не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г / л тіаметоксаму; 250 г / кг тіаметоксаму). Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.
Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.
Характеристики |
|
Видова назва плодового куща | Малина; |
Запилення рослини | Самозапильна; |
Плоди | Середні; |
Сезон плодоношення | Ремонтантний; |
Смакові якості | Кисло-солодкі; |
Тип рослини | Плодовий кущ; |
Форма рослини | Розлога; |
Висота рослини | 1,5-3м; |
Кліматична зона України | 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна; |
Малина ремонтантна Полка | Малина ремонтантная Полка | Rubus idaeus Polka