Колоїдна сірка, 200 г

Код товару: 1830
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 40 грн
Є в наявності

Cірка Колоїдна (S) 200 г

Sulfur colloidum (S) 200 g

Коллоидная сера 200 гр


Колоїдна сірка (мелена сірка) для рослин – це речовина, що являє собою дрібнодисперсний порошок сірувато-жовтого кольору, до складу якого входить 95% сірки та 5% допоміжних речовин.

Упаковка - 200 г.

ЗАСТОСУВАННЯ КОЛОЇДНОЇ СІРКИ В САДІВНИЦТВІ

► Призначення колоїдної сірки

Яка сірка потрібна для кисло-любних рослин (список кисло-любних рослин нижче під фото)?

Використання для закислення ґрунту. Це порошок жовтого кольору, який підвищує кислотність ґрунту - знижує значення PH ґрунту. Природний підкислювач рослин.

Використовують сірку в гранулах, а також мелену. Її ще називають колоїдною. Гранульована сірка розкладається дуже повільно і знижує рівень Ph ґрунту.

В ґрунті та субстратах має пролонговану довготривалу дію, тому що розчиняється повільно. Колоїдна сірка може розкладатися швидше. Хоча її дія також пролонгована і довготривала. Її застосовують, якщо потрібно, щоб ефект був швидким. Ефект відчувається через 30 днів після внесення.

Підкислення ґрунту ягідних культур колоїдною сіркою

Ягідні культури (лохину та журавлина) можна висаджувати на кислих торф'яних ґрунтах. При недостатній кислотності ґрунт, або субстрат необхідно підкисляти колоїдною сіркою. При розщепленні у ґрунті утворюється сірчана кислота, яка й підкислює ґрунт. Такий догляд однаково дієвий для невисоких та високорослих сортів. Вносять засіб при посадці в яму залежно від наявної кислотності і складу грунту рівномірно перемішуючи із субстратом у кількості приблизно 20-40 г на 10 л субстрату. При обробці вже існуючих насаджень насипають колоїдну сірку рано навесні та в середині літа з розрахунку 40 г сірки на 1 м2, закультивовують на глибину 10 см і рясно поливають. Також можна застосовувати на кожні 50 см висоти рослини (дерева, куща) по 10 грамів колоїдної сірки два рази в рік в сезон вегетації - кінець березня і середина липня. Наприклад, на гортензію, лохину, рододендрон висотою 100 см ми вносимо з подальшим закультивовуванням в ґрунт по 20 грамів сірки два рази в рік.

НОРМИ ВНЕСЕННЯ СІРКИ ДЛЯ ПІДКИСЛЕННЯ ГРУНТУ

Норма внесення сірки для рослин істотно залежить від механічного складу ґрунту. Ґрунти з високим вмістом органічної речовини та глинисті ґрунти мають підвищену місткість катіонного обміну і, відповідно, високу буферність. На таких ділянках норми внесення сірки для лохини у кілька разів вищі, ніж на легких піщаних ґрунтах, і може знадобитися більше одного внесення сірки, поки кислотність не знизиться до потрібного рівня.

 

Орієнтовний розрахунок кількості сірки для підкислення грунту для зменшення pH до 4,5 при підготовці поля під посадку лохини садової високорослої вказано в таблиці.

Тип грунту

Піщаний

Суглинний

Глинистий

Ємність катіонного обміну, мг-екв/100 г

<6

6-12

>12

Норма внесення сірки для підкислення грунту, кг/га

pH 5,0

200

600

900

pH 5,5

400

1200

1800

pH 6,0

600

1750

2600

pH 6,5

750

2300

3400

pH 7,0

950

2900

4350

 

Колоїдну сірку використовують як контактний фунгіцид.

Колоїдна сірка - високоефективний препарат, який застосовується для захисту плодових, овочевих, квіткових культур та винограду. Даний фунгіцид призначений для боротьби з грибковими захворюваннями, такими як: кіла, борошниста роса, парша, оідіум, антракноз, аскохітоз, рослинні кліщі. Сірка колоїдна садова підходить для обробки томатів, огірків, капусти, часнику, цибулі, винограду, смородини, малини, полуниці, плодових дерев (абрикоса, яблуні, груші, айви), а також хвойних рослин, троянд, гортензії, рододендронів та інших садових квітів.

Застосування:

Обприскувати рослини в період вегетації з появою ознак хвороби та кліщів.Рекомендується застосовувати в вечірні години в суху безвітряну погоду.

Особливості:

  • Під час цвітіння обробка не бажана.
  • Змішувати з іншими препаратами заборонено.
  • Застосовується за температури 21-30°С.
  • Сірка на сонці виганяє і утворює пари, які і вбивають різних кліщів та грибки.
  • У холодну пору її застосування неефективне.
  • Колоїдну сірку не застосовують на аґрусі, листя якого дуже чутливі до неї.

Сірка колоїдна також використовується для дезінфекції.

Дезінфекція погребів, підвалів, овочесховищ, садів, кущів і т. п. проти цвілі, грибків та хвороб. Проти шкідників садів, городів. Проти гризунів і комах. Кожен рік погріб, особливо мало провітрюваний, слід чистити, мити, провітрювати та дезінфікувати. Одним зі способів дезінфекції льоху та інших приміщень є щорічне обкурювання приміщення сіркою. На сковорідку, поставлену на деко з розжареним деревним вугіллям, насипається сірка з розрахунку 30-60 г на 1 м3 об'єму підвалу, погрібу, теплиці, льоху, при цьому щільно закриваються двері, а щілини закупорюються. Через добу або двоє, приміщення провітрюють.. Всі роботи по дезінфекції слід закінчити за місяць до закладки в льох продуктів на зберігання.

Навіщо вносити сірку?

Кількість сірки яку треба вносити залежить від індивідуального хімічного складу ґрунту.

НІКОЛИ САМОСТІЙНО НЕ ВИЗНАЧАЙТЕ ДОЗУ БЕЗ ТЕСТІВ І АНАЛІЗІВ ГРУНТУ АБО СУБСТРАТУ !

Ґрунти, із великою кількістю органічних речовин, потребують більших доз сірки, ніж піщані ґрунти. В піщані ґрунти, для нормалізації їх кислотності, сірку потрібно вносити декілька разів. Після внесення сірки необхідно провести контрольні вимірювання визначивши кислотність ґрунту. Це роблять восени. Якщо у Вас вже росте рослина яка потребує кислого середовища (ацидофіл / кальцефоб), то за раз не бажано вносити більш ніж 400 кг на га.

►Спосіб використання колоїдної сірки в саду і городі.

Колоїдна сірка для підкислення ґрунту для рослин вноситься безпосередньо під кущі. А ось в саду і городі для захисту рослин від борошнистої роси, іржі та інших хвороб мелену сірку вносять шляхом обприскування по листу. Робочий розчин для внесення по листу готується шляхом поступового додавання води до порошкової сірки при безперервному перемішуванні до утворення однорідної суспензії. Розчин необхідно замішувати безпосередньо перед застосуванням і повністю використовувати його в той же день. Норма витрати препарату залежить від виду оброблюваної культури. Обробка рослин колоїдною сіркою проводиться не більше 5 раз за сезон. Період захисної дії триває близько 8-12 днів. Швидкість впливу настає через 3-4 години після обприскування рослин розчином колоїдної сірки. Останню обробку розчином меленої сірки не рекомендується проводити пізніше, ніж за три дні до збору врожаю. Зібраний урожай (плоди, ягоди, овочі) слід вимити водою. Садова мелена сірка має сумісність з більшістю фунгіцидів, крім залізного купоросу і препаратів, що містять мідь, мінеральні масла та фосфорорганічні інсектициди.

► Механізм дії колоїдної сірки в процесі фумігації зовнішньої частини рослини.

Ефект меленої сірки в боротьбі проти борошнистої роси, парші, антракноза і оїдіуму криється у високому рівні виділення газів. Пари сірки проникають в міцелій і спори грибків, порушують нормальний перебіг реакцій гідрування та дегідрування, таким чином, перетворюючи речовина всередині життєздатних спор у сірководень, який пригнічує ферменти дихання. Сірчані пари пов'язують метали (цинк, мідь, залізо, марганець), які входять до складу ферментів, утворюючи сульфіди. Таким чином порушується метаболізм гриба, внаслідок чого грибкові колонії, нездатні далі розвиватися й поширюватися, гинуть. Важливу роль відіграє і температура повітря. Для захисту від борошнистої роси, парші, антракноза та інших захворювань обприскування с/г культур оптимально проводити при температурі повітря +21...+25°С. Якщо температура буде нижче +20°С, фунгіцидний ефект буде дуже слабким, а якщо температура повітря перевищить +35°С, будуть пошкоджуватися листя рослин.

Садова колоїдна сірка нетоксична для людей і тварин, але все ж має III клас небезпеки, тому вимагає дотримання техніки безпеки. При роботі з меленою сіркою обов'язково використовуйте засоби захисту – респіратор, гумові рукавички, спеціальні окуляри та спецодяг. Після закінчення робіт вимити руки з милом. При потраплянні препарату на шкіру або в очі – ретельно промити водою. Зберігати мелену сірку в сухому, недоступному для дітей місці, далеко від вогню, окремо від харчових продуктів і кормів.

Від 40 грн

Список кисло-любних рослин ацидофілів / кальцефобів розсадника Проксіма:

Айва, Гінкго, Багрянник, Ялина, Барбарис тунберга, Кипарисовик, Бруслина крилата, Метасеквойя, Бруслина форчуна, Мікробіота, Гортензія, Криптомерія, Дерен Коуза, Купресоципарис, Дерен канадський, Ялівець (всі крім козацького), Ірга, Ялиця бальзамічна, Кольквіція, Ялиця корейська, Красивоплідник, Ялиця гірська Компакта, Лапчатка, Ялиця Фразера, Леукотоє, Псевдотсуга, Магнолія, Тсуга, Магонія, Туя, Пієрис, Сосна Веймутова, Піраканта, Сосна остиста, Рододендрон, Сосна звичайна, Спірея Аргута, Кедр гімалайський, Спірея березолиста, Модрина японська, Спірея японська, Стефанандра, Береза Betula, Клен пальмолистий/віяловий, Клен цукровий, Клен сріблястий, Ліквідамбр, Тюльпанове дерево, Верес звичайний, Вівсяниця, Очиток, Антенарія, Армерія, Молінія, Тим'ян, Еріка, Вістерія, Лохина (кац. -голубика), Журавлина (кац. -клюква).

Cірка Колоїдна (S) 200 г

Sulfur colloidum (S) 200 g

Коллоидная сера 200 гр


Колоїдна сірка (мелена сірка) для рослин – це речовина, що являє собою дрібнодисперсний порошок сірувато-жовтого кольору, до складу якого входить 95% сірки та 5% допоміжних речовин.

Упаковка - 200 г.

ЗАСТОСУВАННЯ КОЛОЇДНОЇ СІРКИ В САДІВНИЦТВІ

► Призначення колоїдної сірки

Яка сірка потрібна для кисло-любних рослин (список кисло-любних рослин нижче під фото)?

Використання для закислення ґрунту. Це порошок жовтого кольору, який підвищує кислотність ґрунту - знижує значення PH ґрунту. Природний підкислювач рослин.

Використовують сірку в гранулах, а також мелену. Її ще називають колоїдною. Гранульована сірка розкладається дуже повільно і знижує рівень Ph ґрунту.

В ґрунті та субстратах має пролонговану довготривалу дію, тому що розчиняється повільно. Колоїдна сірка може розкладатися швидше. Хоча її дія також пролонгована і довготривала. Її застосовують, якщо потрібно, щоб ефект був швидким. Ефект відчувається через 30 днів після внесення.

Підкислення ґрунту ягідних культур колоїдною сіркою

Ягідні культури (лохину та журавлина) можна висаджувати на кислих торф'яних ґрунтах. При недостатній кислотності ґрунт, або субстрат необхідно підкисляти колоїдною сіркою. При розщепленні у ґрунті утворюється сірчана кислота, яка й підкислює ґрунт. Такий догляд однаково дієвий для невисоких та високорослих сортів. Вносять засіб при посадці в яму залежно від наявної кислотності і складу грунту рівномірно перемішуючи із субстратом у кількості приблизно 20-40 г на 10 л субстрату. При обробці вже існуючих насаджень насипають колоїдну сірку рано навесні та в середині літа з розрахунку 40 г сірки на 1 м2, закультивовують на глибину 10 см і рясно поливають. Також можна застосовувати на кожні 50 см висоти рослини (дерева, куща) по 10 грамів колоїдної сірки два рази в рік в сезон вегетації - кінець березня і середина липня. Наприклад, на гортензію, лохину, рододендрон висотою 100 см ми вносимо з подальшим закультивовуванням в ґрунт по 20 грамів сірки два рази в рік.

НОРМИ ВНЕСЕННЯ СІРКИ ДЛЯ ПІДКИСЛЕННЯ ГРУНТУ

Норма внесення сірки для рослин істотно залежить від механічного складу ґрунту. Ґрунти з високим вмістом органічної речовини та глинисті ґрунти мають підвищену місткість катіонного обміну і, відповідно, високу буферність. На таких ділянках норми внесення сірки для лохини у кілька разів вищі, ніж на легких піщаних ґрунтах, і може знадобитися більше одного внесення сірки, поки кислотність не знизиться до потрібного рівня.

 

Орієнтовний розрахунок кількості сірки для підкислення грунту для зменшення pH до 4,5 при підготовці поля під посадку лохини садової високорослої вказано в таблиці.

Тип грунту

Піщаний

Суглинний

Глинистий

Ємність катіонного обміну, мг-екв/100 г

<6

6-12

>12

Норма внесення сірки для підкислення грунту, кг/га

pH 5,0

200

600

900

pH 5,5

400

1200

1800

pH 6,0

600

1750

2600

pH 6,5

750

2300

3400

pH 7,0

950

2900

4350

 

Колоїдну сірку використовують як контактний фунгіцид.

Колоїдна сірка - високоефективний препарат, який застосовується для захисту плодових, овочевих, квіткових культур та винограду. Даний фунгіцид призначений для боротьби з грибковими захворюваннями, такими як: кіла, борошниста роса, парша, оідіум, антракноз, аскохітоз, рослинні кліщі. Сірка колоїдна садова підходить для обробки томатів, огірків, капусти, часнику, цибулі, винограду, смородини, малини, полуниці, плодових дерев (абрикоса, яблуні, груші, айви), а також хвойних рослин, троянд, гортензії, рододендронів та інших садових квітів.

Застосування:

Обприскувати рослини в період вегетації з появою ознак хвороби та кліщів.Рекомендується застосовувати в вечірні години в суху безвітряну погоду.

Особливості:

  • Під час цвітіння обробка не бажана.
  • Змішувати з іншими препаратами заборонено.
  • Застосовується за температури 21-30°С.
  • Сірка на сонці виганяє і утворює пари, які і вбивають різних кліщів та грибки.
  • У холодну пору її застосування неефективне.
  • Колоїдну сірку не застосовують на аґрусі, листя якого дуже чутливі до неї.

Сірка колоїдна також використовується для дезінфекції.

Дезінфекція погребів, підвалів, овочесховищ, садів, кущів і т. п. проти цвілі, грибків та хвороб. Проти шкідників садів, городів. Проти гризунів і комах. Кожен рік погріб, особливо мало провітрюваний, слід чистити, мити, провітрювати та дезінфікувати. Одним зі способів дезінфекції льоху та інших приміщень є щорічне обкурювання приміщення сіркою. На сковорідку, поставлену на деко з розжареним деревним вугіллям, насипається сірка з розрахунку 30-60 г на 1 м3 об'єму підвалу, погрібу, теплиці, льоху, при цьому щільно закриваються двері, а щілини закупорюються. Через добу або двоє, приміщення провітрюють.. Всі роботи по дезінфекції слід закінчити за місяць до закладки в льох продуктів на зберігання.

Навіщо вносити сірку?

Кількість сірки яку треба вносити залежить від індивідуального хімічного складу ґрунту.

НІКОЛИ САМОСТІЙНО НЕ ВИЗНАЧАЙТЕ ДОЗУ БЕЗ ТЕСТІВ І АНАЛІЗІВ ГРУНТУ АБО СУБСТРАТУ !

Ґрунти, із великою кількістю органічних речовин, потребують більших доз сірки, ніж піщані ґрунти. В піщані ґрунти, для нормалізації їх кислотності, сірку потрібно вносити декілька разів. Після внесення сірки необхідно провести контрольні вимірювання визначивши кислотність ґрунту. Це роблять восени. Якщо у Вас вже росте рослина яка потребує кислого середовища (ацидофіл / кальцефоб), то за раз не бажано вносити більш ніж 400 кг на га.

►Спосіб використання колоїдної сірки в саду і городі.

Колоїдна сірка для підкислення ґрунту для рослин вноситься безпосередньо під кущі. А ось в саду і городі для захисту рослин від борошнистої роси, іржі та інших хвороб мелену сірку вносять шляхом обприскування по листу. Робочий розчин для внесення по листу готується шляхом поступового додавання води до порошкової сірки при безперервному перемішуванні до утворення однорідної суспензії. Розчин необхідно замішувати безпосередньо перед застосуванням і повністю використовувати його в той же день. Норма витрати препарату залежить від виду оброблюваної культури. Обробка рослин колоїдною сіркою проводиться не більше 5 раз за сезон. Період захисної дії триває близько 8-12 днів. Швидкість впливу настає через 3-4 години після обприскування рослин розчином колоїдної сірки. Останню обробку розчином меленої сірки не рекомендується проводити пізніше, ніж за три дні до збору врожаю. Зібраний урожай (плоди, ягоди, овочі) слід вимити водою. Садова мелена сірка має сумісність з більшістю фунгіцидів, крім залізного купоросу і препаратів, що містять мідь, мінеральні масла та фосфорорганічні інсектициди.

► Механізм дії колоїдної сірки в процесі фумігації зовнішньої частини рослини.

Ефект меленої сірки в боротьбі проти борошнистої роси, парші, антракноза і оїдіуму криється у високому рівні виділення газів. Пари сірки проникають в міцелій і спори грибків, порушують нормальний перебіг реакцій гідрування та дегідрування, таким чином, перетворюючи речовина всередині життєздатних спор у сірководень, який пригнічує ферменти дихання. Сірчані пари пов'язують метали (цинк, мідь, залізо, марганець), які входять до складу ферментів, утворюючи сульфіди. Таким чином порушується метаболізм гриба, внаслідок чого грибкові колонії, нездатні далі розвиватися й поширюватися, гинуть. Важливу роль відіграє і температура повітря. Для захисту від борошнистої роси, парші, антракноза та інших захворювань обприскування с/г культур оптимально проводити при температурі повітря +21...+25°С. Якщо температура буде нижче +20°С, фунгіцидний ефект буде дуже слабким, а якщо температура повітря перевищить +35°С, будуть пошкоджуватися листя рослин.

Садова колоїдна сірка нетоксична для людей і тварин, але все ж має III клас небезпеки, тому вимагає дотримання техніки безпеки. При роботі з меленою сіркою обов'язково використовуйте засоби захисту – респіратор, гумові рукавички, спеціальні окуляри та спецодяг. Після закінчення робіт вимити руки з милом. При потраплянні препарату на шкіру або в очі – ретельно промити водою. Зберігати мелену сірку в сухому, недоступному для дітей місці, далеко від вогню, окремо від харчових продуктів і кормів.

Список кисло-любних рослин ацидофілів / кальцефобів розсадника Проксіма:

Айва, Гінкго, Багрянник, Ялина, Барбарис тунберга, Кипарисовик, Бруслина крилата, Метасеквойя, Бруслина форчуна, Мікробіота, Гортензія, Криптомерія, Дерен Коуза, Купресоципарис, Дерен канадський, Ялівець (всі крім козацького), Ірга, Ялиця бальзамічна, Кольквіція, Ялиця корейська, Красивоплідник, Ялиця гірська Компакта, Лапчатка, Ялиця Фразера, Леукотоє, Псевдотсуга, Магнолія, Тсуга, Магонія, Туя, Пієрис, Сосна Веймутова, Піраканта, Сосна остиста, Рододендрон, Сосна звичайна, Спірея Аргута, Кедр гімалайський, Спірея березолиста, Модрина японська, Спірея японська, Стефанандра, Береза Betula, Клен пальмолистий/віяловий, Клен цукровий, Клен сріблястий, Ліквідамбр, Тюльпанове дерево, Верес звичайний, Вівсяниця, Очиток, Антенарія, Армерія, Молінія, Тим'ян, Еріка, Вістерія, Лохина (кац. -голубика), Журавлина (кац. -клюква).

Читати більше
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки