Модрина японська Діана | Larix kaempferi Diana | Лиственница японская Диана

Код товару: 3859
NEW
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 2550 грн
Є в наявності

Модрина японська Діана

Larix kaempferi Diana

Лиственница японская Диана

 

Синоніми: Модрина Кемпфера Діана, Модрина штопороподібна Діана.

Походження / історія: раніше це дерево в природному середовищі росло лише на острові Хонсю (Японія). Тому її так і називають «японська». На своїй батьківщині цей вид модрини давно окультурений і є традиційним об'єктом мистецтва «бонсай» - техніки вирощування справжнього дерева, але тільки в мініатюрній копії.

Опис сорту / достоїнства: модрина японська Діана - це невелике, повільно зростаюче листопадне дерево зі злегка закрученими штопороподібними гілками. М’яка хвоя має світло-зелене забарвлення, коли проростає навесні, а восени стає яскраво-жовтою до опадання листя. Завдяки цьому модрина Діана знову привертає увагу в саду. Larix kaempferi Diana віддає перевагу відкритим, сонячним місцям. Найкраще рослина розвивається на багатому поживними речовинами, водопроникному і багатому гумусом ґрунті.  Дуже цінне одиночне дерево, яке за достатньої вологості повітря та ґрунту перевершує за стійкістю всі інші види модрини. Larix kaempferi Diana має хорошу зимостійкість.

Форма: модрина Діана - дерево з нерегулярно пірамідальною формою крони. Гілки спочатку ростуть горизонтально, а потім піднімаються вгору. Старі дерева мають округлу форму крони.

Розмір: висота досягає 10 метрів, ширина - до 5 метрів. 

Швидкість зростання / сила росту: модрина японська Діана має повільні темпи росту. Річний приріст 20-25 см у висоту і 10-15 см в ширину.

Пагони: коричнево-червоні, скручені.

Хвоя: синьо-зелена, довжиною до 5 см, м'яка, восени стає золотисто-жовтою, опадає на зиму.

Шишки: яйцеподібні, прямостоячі шишки зі стійкими лусочками.

Ставлення до світла / інсоляція: сонце, легка півтінь.

Ставлення до вологи: віддає перевагу помірно вологим ґрунтам, не переносить посуху або заболочування ґрунту.

Вид  ґрунту: добре дренована, родюча земля.

Застосування:  оскільки модрина японська Діана росте досить повільно, вона добре підходить для вирощування як бонсай або як контейнерна рослина.  Завдяки своїй декоративності модрина японська Diana гармонійно поєднується в посадках з ялиною, сосною, ялівцем, липою, ясенем, дубом і багатьма іншими рослинами. Дерево прекрасно виглядає як на сонячних галявинах в одиночних посадках посеред зеленого газону, так і в змішаній посадці. Завдяки компактним розмірам і невеликій висоті модрина японська Діана з успіхом використовується при створенні кам'янистих, вересових і японських садочків, для прикраси підпірних стінок. 

Кислотність: рh 5,5-6,5.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Крим (6a-7b).

Купити Модрину японську Діана в Києві за низькими цінами можна в розсаднику найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
80-100см 30-40см 5
NEW
2550 грн
-
+
Від 2550 грн

Посадка: для того, щоб модрина японська добре розвивалася і росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від одно- і багаторічних бур'янів (особливо багаторічних). Немає необхідності використовувати дорогі спеціальні субстрати. Використовуємо чорнозем або будь-яку здорову гумусовану темну лугову або садову землю). 

Найголовніше в посадці модрини японської Діана - ретельна підготовка субстрату для посадки, незамінним складником якої є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рН, що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислювати. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібленою корою сосни звичайної та хвойного гілля, зібраного в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій і Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських таганків.

Модрина японська з вдячністю відгукується на внесення мінеральних і органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус з компостованого гною. Органіка значно поліпшує структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого черви від сусідів самі мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчившись його «обслуговувати», ми забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини. Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Догляд: потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту, мульчування. На початку літнього сезону рекомендуємо трохи підгодувати органічними добривами. Додатковий полив необхідний тільки в посушливу або жарку погоду.

Мінеральні добрива: біля пристовбурних кіл розсипаємо 3 г на 1 кг уявного кома збалансованими NPK + Me (з мікроелементами): навесні - азотні, влітку - фосфорні, серпень - вересень - калійні. Регулярні позакореневі обробки мінеральними і органічними добривами з прилипачем з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол), вермикультурою і т.д. Як і всі інші рослини модрина відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Черви самі від сусідів мігрують до вас. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Обрізка: формуючому обрізанню прекрасно піддається рослина в молодому віці. Більш старшим екземплярам рекомендуємо вкорочувати крону на висоті 30-40 см від землі.

Хвороби і шкідники: модрина японська Діана стійка до шкідників і хвороб. Необроблена рослина може вражатися борошнистою росою, зеленою листовійкою, плодовою чехліковою міллю, некрозом гілок і стовбурів. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти її фунгіцидами (Швидкість, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д).

Безумовно, краще щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи і засоби захисту рослин. Щоб захистити дерево від шкідника, навесні і повторно влітку проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі, і лізуть в чужі сади. Перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: необроблену рослина може пошкоджувати совка, хрущ. У порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, інші шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився на самого небезпечного шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день погризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого хруща, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку, і не пролитися в сторону . Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара. Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів.

Модрина японська Діана

Larix kaempferi Diana

Лиственница японская Диана

 

Синоніми: Модрина Кемпфера Діана, Модрина штопороподібна Діана.

Походження / історія: раніше це дерево в природному середовищі росло лише на острові Хонсю (Японія). Тому її так і називають «японська». На своїй батьківщині цей вид модрини давно окультурений і є традиційним об'єктом мистецтва «бонсай» - техніки вирощування справжнього дерева, але тільки в мініатюрній копії.

Опис сорту / достоїнства: модрина японська Діана - це невелике, повільно зростаюче листопадне дерево зі злегка закрученими штопороподібними гілками. М’яка хвоя має світло-зелене забарвлення, коли проростає навесні, а восени стає яскраво-жовтою до опадання листя. Завдяки цьому модрина Діана знову привертає увагу в саду. Larix kaempferi Diana віддає перевагу відкритим, сонячним місцям. Найкраще рослина розвивається на багатому поживними речовинами, водопроникному і багатому гумусом ґрунті.  Дуже цінне одиночне дерево, яке за достатньої вологості повітря та ґрунту перевершує за стійкістю всі інші види модрини. Larix kaempferi Diana має хорошу зимостійкість.

...

Модрина японська Діана

Larix kaempferi Diana

Лиственница японская Диана

 

Синоніми: Модрина Кемпфера Діана, Модрина штопороподібна Діана.

Походження / історія: раніше це дерево в природному середовищі росло лише на острові Хонсю (Японія). Тому її так і називають «японська». На своїй батьківщині цей вид модрини давно окультурений і є традиційним об'єктом мистецтва «бонсай» - техніки вирощування справжнього дерева, але тільки в мініатюрній копії.

Опис сорту / достоїнства: модрина японська Діана - це невелике, повільно зростаюче листопадне дерево зі злегка закрученими штопороподібними гілками. М’яка хвоя має світло-зелене забарвлення, коли проростає навесні, а восени стає яскраво-жовтою до опадання листя. Завдяки цьому модрина Діана знову привертає увагу в саду. Larix kaempferi Diana віддає перевагу відкритим, сонячним місцям. Найкраще рослина розвивається на багатому поживними речовинами, водопроникному і багатому гумусом ґрунті.  Дуже цінне одиночне дерево, яке за достатньої вологості повітря та ґрунту перевершує за стійкістю всі інші види модрини. Larix kaempferi Diana має хорошу зимостійкість.

Форма: модрина Діана - дерево з нерегулярно пірамідальною формою крони. Гілки спочатку ростуть горизонтально, а потім піднімаються вгору. Старі дерева мають округлу форму крони.

Розмір: висота досягає 10 метрів, ширина - до 5 метрів. 

Швидкість зростання / сила росту: модрина японська Діана має повільні темпи росту. Річний приріст 20-25 см у висоту і 10-15 см в ширину.

Пагони: коричнево-червоні, скручені.

Хвоя: синьо-зелена, довжиною до 5 см, м'яка, восени стає золотисто-жовтою, опадає на зиму.

Шишки: яйцеподібні, прямостоячі шишки зі стійкими лусочками.

Ставлення до світла / інсоляція: сонце, легка півтінь.

Ставлення до вологи: віддає перевагу помірно вологим ґрунтам, не переносить посуху або заболочування ґрунту.

Вид  ґрунту: добре дренована, родюча земля.

Застосування:  оскільки модрина японська Діана росте досить повільно, вона добре підходить для вирощування як бонсай або як контейнерна рослина.  Завдяки своїй декоративності модрина японська Diana гармонійно поєднується в посадках з ялиною, сосною, ялівцем, липою, ясенем, дубом і багатьма іншими рослинами. Дерево прекрасно виглядає як на сонячних галявинах в одиночних посадках посеред зеленого газону, так і в змішаній посадці. Завдяки компактним розмірам і невеликій висоті модрина японська Діана з успіхом використовується при створенні кам'янистих, вересових і японських садочків, для прикраси підпірних стінок. 

Кислотність: рh 5,5-6,5.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Крим (6a-7b).

Купити Модрину японську Діана в Києві за низькими цінами можна в розсаднику найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

 

Посадка: для того, щоб модрина японська добре розвивалася і росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від одно- і багаторічних бур'янів (особливо багаторічних). Немає необхідності використовувати дорогі спеціальні субстрати. Використовуємо чорнозем або будь-яку здорову гумусовану темну лугову або садову землю). 

Найголовніше в посадці модрини японської Діана - ретельна підготовка субстрату для посадки, незамінним складником якої є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рН, що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислювати. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібленою корою сосни звичайної та хвойного гілля, зібраного в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій і Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських таганків.

Модрина японська з вдячністю відгукується на внесення мінеральних і органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус з компостованого гною. Органіка значно поліпшує структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого черви від сусідів самі мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчившись його «обслуговувати», ми забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини. Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Догляд: потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту, мульчування. На початку літнього сезону рекомендуємо трохи підгодувати органічними добривами. Додатковий полив необхідний тільки в посушливу або жарку погоду.

Мінеральні добрива: біля пристовбурних кіл розсипаємо 3 г на 1 кг уявного кома збалансованими NPK + Me (з мікроелементами): навесні - азотні, влітку - фосфорні, серпень - вересень - калійні. Регулярні позакореневі обробки мінеральними і органічними добривами з прилипачем з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол), вермикультурою і т.д. Як і всі інші рослини модрина відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Черви самі від сусідів мігрують до вас. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Обрізка: формуючому обрізанню прекрасно піддається рослина в молодому віці. Більш старшим екземплярам рекомендуємо вкорочувати крону на висоті 30-40 см від землі.

Хвороби і шкідники: модрина японська Діана стійка до шкідників і хвороб. Необроблена рослина може вражатися борошнистою росою, зеленою листовійкою, плодовою чехліковою міллю, некрозом гілок і стовбурів. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти її фунгіцидами (Швидкість, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д).

Безумовно, краще щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи і засоби захисту рослин. Щоб захистити дерево від шкідника, навесні і повторно влітку проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі, і лізуть в чужі сади. Перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: необроблену рослина може пошкоджувати совка, хрущ. У порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, інші шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився на самого небезпечного шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день погризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого хруща, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку, і не пролитися в сторону . Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара. Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів.

Читати більше
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Лиственница японская Диана | Модрина японська Діана | Larix kaempferi Diana