Сосна дрібноквіткова Негішi | Pinus parviflora Negishi | Сосна мелкоцветковая Негиши

Код товару: 1389
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 755 грн
Є в наявності

Сосна дрібноквіткова Негіші

Pinus parviflora Negishi

Сосна мелкоцветковая Негиши


Синонім: Сосна Нігіші, Сосна дрібноквітна.

Ареал: Гірські ліси Японії.

Походження / історія: Pinus parviflora Negishi виведена японськими селекціонерами.

Опис сорту / переваги: Це штамбова рослина, яка дозволяє візуально зберегти простір. Сосна дрібноквіткова Negishi з нерегулярною кроною блакитно-зеленого кольору, вважається однією з найкрасивіших сортів мініатюрних штамбових сосен. Висота - до 2 м. Крона широка, колоноподібна з широко розкинутими гілками. У молодому віці має асиметричну форму. Цінується ця рослина за компактність і всесезонну декоративність. Сосна дрібноквіткова Negishi прекрасне доповнення Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: колоноподібна, широка (див. фото).

Розмір: Висота рослини залежить від висоти штамба близько 2м, діаметр близько 1.2м.

Швидкість зростання / сила росту: повільно зростаюча рослина, приріст близько 10см. на рік.

Пагони: спочатку зеленувато-коричневого кольору, а пізніше світло-сірі.

Кора: чорно-сірого кольору.

Корінь: потужний, глибокий, стрижневий.

Хвоя: Сосна Негіші має дуже декоративну блакитну, м'яку на дотик, по 5шт. в пучку, голчасту хвою.

Шишки: яйцевидної форми, дрібні, поодинокі, світло-коричневого кольору.

Світло: Світлолюбна рослина, яка краще росте в захищених від вітру місцях.

Волога: Посухостійка. Але краще росте і розвивається при регулярному, помірному поливі.

Ґрунт: Сосна Негіші полюбляє дренований, суглинистий, супіщаний, кислий, свіжий, легкий, ґрунт.

Застосування: Рослини на штамбі дуже вигідні в багатоярусних композиціях адже розміри штамба можуть бути різні відповідно це може допомогти втілити в життя самі нереальні проекти та побажання клієнтів, тим більше що сосни не втрачають своєї декоративності протягом всього року, цим і привертають увагу любителів декоративних рослин колекціонерів і ландшафтних дизайнерів адже з їх допомогою виходять вражаючі ландшафтні композиції. Гарні з її участю композиції в квітниках, альпінаріях, серед каменів, біля водойм, а також при створенні хвойних міксбордерів. Хвойні рослини виділяють в навколишній простір фітонциди очищають повітря від хвороботворних мікроорганізмів, що дуже корисно для людини.

Кислотність: рН 4.5-6.5 - рослина ацидофіл (кальцефоб) - полюбляє кислий ґрунт.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 – при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Сосну дрібноквіткова Негіші в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин ПРОКСІМА.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
1,5-5л 20-30см 10-15см 3 755 грн
-
+
Від 755 грн

Посадка: Для того, щоб Сосна дрібноквіткова Негіші добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних. Можемо використовувати чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці бажано в пластиковому контейнері з пролонгованими (довгограючими) добривами (рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи), після посадки вона гарантовано приживається. Найголовніше у висадці сосни - ретельна підготовка субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рівнем рН, що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислювати. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібненою корою сосни звичайної та хвойного відпаду, зібраного у будь-якому хвойному лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій і Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських каганців.

Мінеральні добрива: Біля прикореневих кіл розсипаємо 3гр на 1кг уявного кому збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Регулярні позакореневі обробки мінеральними органічними добривами з прилипачем з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол), вермікультури та ін. Сосна дрібноквіткова Негіші з вдячністю відгукується на внесення мінеральних та органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (Українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус з компостного гною. Органіка значно поліпшує структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробачки від сусідів самі мігрують до вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини». Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: Помірний, регулярний.

Обрізка: Рекомендуємо на початку весни провести санітарну обрізку, видаливши старі, пошкоджені і сухі гілки, а також кінчики підмерзлих пагонів. Після обрізки необхідно підживити сосну, обробити фунгіцидом. Це забезпечить рівномірне відростання нових пагонів, захистить від грибкових захворювань.

Догляд: Штамбові рослини потрібно захищати від вітру підв'язуючи міцну опору до стовбура Потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Ні в якому випадку не допускати заростання пристовбурного кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка садівника-початківця. Кращому розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування спочатку перегноєм або компостом і зверху корою.

Хвороби та шкідники: Для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослини, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися павутинним кліщем, щитівкою, рудою сосновою мухою Neodiprion sertifer, сосновою листоверткою Rhyacionia buoliana, вони нападають на молоді пагони й можуть завдати значної шкоди. Навесні і повторно влітку проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д).

Ґрунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр / л, або український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини.

Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Сосна дрібноквіткова Негіші

Pinus parviflora Negishi

Сосна мелкоцветковая Негиши


Синонім: Сосна Нігіші, Сосна дрібноквітна.

Ареал: Гірські ліси Японії.

Походження / історія: Pinus parviflora Negishi виведена японськими селекціонерами.

Опис сорту / переваги: Це штамбова рослина, яка дозволяє візуально зберегти простір. Сосна дрібноквіткова Negishi з нерегулярною кроною блакитно-зеленого кольору, вважається однією з найкрасивіших сортів мініатюрних штамбових сосен. Висота - до 2 м. Крона широка, колоноподібна з широко розкинутими гілками. У молодому віці має асиметричну форму. Цінується ця рослина за компактність і всесезонну декоративність. Сосна дрібноквіткова Negishi прекрасне доповнення Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: колоноподібна, широка (див. фото).

Розмір: Висота рослини залежить від висоти штамба близько 2м, діаметр близько 1.2м.

Швидкість зростання / сила росту: повільно зростаюча рослина, приріст близько 10см. на рік.

Пагони: спочатку зеленувато-коричневого кольору, а пізніше світло-сірі.

Кора: чорно-сірого кольору.

Корінь: потужний, глибокий, стрижневий.

Хвоя: Сосна Негіші має дуже декоративну блакитну, м'яку на дотик, по 5шт. в пучку, голчасту хвою.

Шишки: яйцевидної форми, дрібні, поодинокі, світло-коричневого кольору.

Світло: Світлолюбна рослина, яка краще росте в захищених від вітру місцях.

Волога: Посухостійка. Але краще росте і розвивається при регулярному, помірному поливі.

Ґрунт: Сосна Негіші полюбляє дренований, суглинистий, супіщаний, кислий, свіжий, легкий, ґрунт.

Застосування: Рослини на штамбі дуже вигідні в багатоярусних композиціях адже розміри штамба можуть бути різні відповідно це може допомогти втілити в життя самі нереальні проекти та побажання клієнтів, тим більше що сосни не втрачають своєї декоративності протягом всього року, цим і привертають увагу любителів декоративних рослин колекціонерів і ландшафтних дизайнерів адже з їх допомогою виходять вражаючі ландшафтні композиції. Гарні з її участю композиції в квітниках, альпінаріях, серед каменів, біля водойм, а також при створенні хвойних міксбордерів. Хвойні рослини виділяють в навколишній простір фітонциди очищають повітря від хвороботворних мікроорганізмів, що дуже корисно для людини.

Кислотність: рН 4.5-6.5 - рослина ацидофіл (кальцефоб) - полюбляє кислий ґрунт.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 – при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Сосну дрібноквіткова Негіші в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин ПРОКСІМА.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: Для того, щоб Сосна дрібноквіткова Негіші добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних. Можемо використовувати чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці бажано в пластиковому контейнері з пролонгованими (довгограючими) добривами (рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи), після посадки вона гарантовано приживається. Найголовніше у висадці сосни - ретельна підготовка субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рівнем рН, що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислювати. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібненою корою сосни звичайної та хвойного відпаду, зібраного у будь-якому хвойному лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій і Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських каганців.

Мінеральні добрива: Біля прикореневих кіл розсипаємо 3гр на 1кг уявного кому збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Регулярні позакореневі обробки мінеральними органічними добривами з прилипачем з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол), вермікультури та ін. Сосна дрібноквіткова Негіші з вдячністю відгукується на внесення мінеральних та органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (Українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус з компостного гною. Органіка значно поліпшує структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробачки від сусідів самі мігрують до вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини». Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: Помірний, регулярний.

Обрізка: Рекомендуємо на початку весни провести санітарну обрізку, видаливши старі, пошкоджені і сухі гілки, а також кінчики підмерзлих пагонів. Після обрізки необхідно підживити сосну, обробити фунгіцидом. Це забезпечить рівномірне відростання нових пагонів, захистить від грибкових захворювань.

Догляд: Штамбові рослини потрібно захищати від вітру підв'язуючи міцну опору до стовбура Потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Ні в якому випадку не допускати заростання пристовбурного кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка садівника-початківця. Кращому розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування спочатку перегноєм або компостом і зверху корою.

Хвороби та шкідники: Для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослини, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися павутинним кліщем, щитівкою, рудою сосновою мухою Neodiprion sertifer, сосновою листоверткою Rhyacionia buoliana, вони нападають на молоді пагони й можуть завдати значної шкоди. Навесні і повторно влітку проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д).

Ґрунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр / л, або український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини.

Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Вічнозелені;
Форма росту Пірамідальні та конусовидні; Чудернацькі форми; Розлогі;
Висота рослини 3-7м;
Діаметр дорослої рослини 2-3м;
Щільність крони Рихла крона, яка пропускає світло;
Колір крони Сизий; Блакитний;
Колір крони восени Зелений; Сизий; Блакитний;
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Надмірна загазованість та міські умови; Стійкість до дорожньої солі; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Сади каменів/альпінарії/; Східні сади; Вересові і кислі сади; Акценти / солітери;
Особливості рослини Зимова декоративність плодів; Ароматичні рослини;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Низька; Середня;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Сосна дрібноквіткова Негішi | Pinus parviflora Negishi | Сосна мелкоцветковая Негиши