Півонія деревовидна Єллоу | Paeonia suffruticosa Yellow | Пион древовидный Еллоу

Код товару: 1591
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 725 грн
Є в наявності

Півонія деревовидна Єллоу

Paeonia suffruticosa Yellow

Пион древовидный Еллоу

 

Синоніми: півонія японська Єллоу, півонія китайська Єллоу, півонія напівкущова.

Походження / історія: півонія деревовидна це національна квітка Китаю яка здавна вважається королевою квітів та символізує удачу, любов, процвітання. Сучасним різноманіттям сортів деревовидних півоній ми зобов'язані давнім зусиллям китайських селекціонерів і великій любові народу до цих квітів. Різноманітність насправді величезна. Під час панування імперії переважали сорти деревовидних півоній з особливо великими і густо-махровими квітками. Про них згадувалося в поезії як квіти з тисячею пелюсток.

Опис сорту / переваги: півонія Єллоу - квітучий кущ висотою 1-1,5 м з округлою формою крони і жовтими квітами, які радують своїм цвітінням в травні-червні. Добре витримує міські умови, морози і посуху. Головна перевага цієї рослини – красиві, ароматні квіти. Paeonia suffruticosa Yellow стане вишуканим доповненням Вашого саду!

Форма: квітучий кущ, з округлою формою крони (див. фото).

Розмір: доросла рослина може досягати висоти 1-1,5 м і діаметра близько 1м.

Швидкість зростання / сила росту: за сезон зростає на 20см.

Пагони: мають червоно-коричневий колір, густо-розгалужені.

Листя: велике, пірчасте, зелене, повністю покриває стебла

Квітки: утворюються на кінцях погонів, великі (10-20см), жовті, махрові, з помаранчевою серединкою, ароматні. Цвітіння тривале та рясне.

Час цвітіння: починає радувати своїм рясним цвітінням в травні-червні.

Світло: для півонії деревовидної слід обирати сонячне місце, хоча в півтіні теж добре себе почуває а от в суцільній тіні квітнути не буде. Тому не рекомендуємо висаджувати її поблизу споруд, дерев, великих кущів.

Волога: півонія не витримує сирих заболочених місць. Тому полив має бути помірний.

Ґрунт: найкраще зростає на суглинкових окультурених ґрунтах. На піщаних ґрунтах необхідно вносити торф, перегній, дернову землю.

Застосування: півонію деревовидну Єллоу використовують для ландшафтного дизайну парків, персональних садиб і міського рельєфу, як в одиночних, так і в групових посадках. Найкращий вигляд має коли зростає окремими кущами на сонці в такому випадку кущ виглядає доглянутим та й квіти більші. Також має гарний вигляд в кольорових композиціях з багаторічниками, та в компанії з іншими сортами півонії. Ефектний вигляд має поруч з камінням, біля води, в альпінаріях. Часто використовують як живу квітучу огорожу.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Півонію деревовидну Єллоу в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
г.к.-2л 15-20см 5-10см 725 грн
-
+
Від 725 грн

Посадка: пересадку півонія деревовидна Yellow витримує погано тому місце де вона буде рости потрібно обрати раз і назавжди. Висаджують півонії так, щоб бруньки були не нижче рівня ґрунту. У центрі посадкової ями, засипаній добре перемішаною поживною сумішшю, роблять горбок, на якому розправляють коріння саджанця. Землю обережно ущільнюють. Після посадки рослина має міцно сидіти в землі, не піддаючись висмикуванню. Після поливу коріння півонії поглиблюються і займають нормальне положення, при якому над бруньками залишається 2-3 см землі. Півонії, посаджені на глинистому ґрунті, взимку можуть бути «вичавлені» з землі. Тому їх слід злегка підгорнути або прикрити торфом, листям. Навесні це укриття зняти. Кращим строком посадки і ділення кущів півоній є друга половина серпня - перша половина вересня. Можна ділити і садити рослини навесні, але бажано до 1 травня, щоб не поламати молоді пагони. Кожен садівник, який має на своїй ділянці півонії або бажає зайнятися цією культурою, повинен чітко уявляти собі всілякі способи розмноження півоній - діленням куща, кореневими і стебловими живцями, відводками, зеленими живцями з «п'ятою», брунькове відновлення і насінням. Розділ куща, як і пересадка, є дуже відповідальним прийомом, так як вона впливає на час цвітіння рослин. Неправильний розділ, як і неправильна посадка, можуть затримати цвітіння на 3 роки і більше. Для того, щоб півонія деревовидна Єллоу добре росла, рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних, удобрити поживними речовинами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, з березня по грудень - навіть у самі спекотні дні літа.

Догляд: Paeonia suffruticosa Yellow перед зимою півонії підгортають землею або присипають торфом на 10-12 см. Рано навесні рослини звільняють від укриття. Ґрунт підтримують у пухкому стані. Рихлять обережно, щоб не пошкодити коріння. Навколо рослини (в радіусі 50 см) глибина розпушування не повинна перевищувати 5 см. Два рази на місяць кущі рясно поливають. Особливо необхідний полив на початку літа і в кінці.

Обрізка: Paeonia suffruticosa Yellow обрізки не потребує, але потрібно прибирати всі сухі пагони та суцвіття які відцвіли.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули. Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Хвороби і шкідники: необроблену рослину можуть уразити галлові нематоди, бронзовка, мурахи, тля, та такі хвороби як сіра гниль, септоріоз, коренева гниль іржа.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури.

Півонія деревовидна Єллоу

Paeonia suffruticosa Yellow

Пион древовидный Еллоу

 

Синоніми: півонія японська Єллоу, півонія китайська Єллоу, півонія напівкущова.

Походження / історія: півонія деревовидна це національна квітка Китаю яка здавна вважається королевою квітів та символізує удачу, любов, процвітання. Сучасним різноманіттям сортів деревовидних півоній ми зобов'язані давнім зусиллям китайських селекціонерів і великій любові народу до цих квітів. Різноманітність насправді величезна. Під час панування імперії переважали сорти деревовидних півоній з особливо великими і густо-махровими квітками. Про них згадувалося в поезії як квіти з тисячею пелюсток.

Опис сорту / переваги: півонія Єллоу - квітучий кущ висотою 1-1,5 м з округлою формою крони і жовтими квітами, які радують своїм цвітінням в травні-червні. Добре витримує міські умови, морози і посуху. Головна перевага цієї рослини – красиві, ароматні квіти. Paeonia suffruticosa Yellow стане вишуканим доповненням Вашого саду!

Форма: квітучий кущ, з округлою формою крони (див. фото).

Розмір: доросла рослина може досягати висоти 1-1,5 м і діаметра близько 1м.

Швидкість зростання / сила росту: за сезон зростає на 20см.

Пагони: мають червоно-коричневий колір, густо-розгалужені.

Листя: велике, пірчасте, зелене, повністю покриває стебла

Квітки: утворюються на кінцях погонів, великі (10-20см), жовті, махрові, з помаранчевою серединкою, ароматні. Цвітіння тривале та рясне.

Час цвітіння: починає радувати своїм рясним цвітінням в травні-червні.

Світло: для півонії деревовидної слід обирати сонячне місце, хоча в півтіні теж добре себе почуває а от в суцільній тіні квітнути не буде. Тому не рекомендуємо висаджувати її поблизу споруд, дерев, великих кущів.

Волога: півонія не витримує сирих заболочених місць. Тому полив має бути помірний.

Ґрунт: найкраще зростає на суглинкових окультурених ґрунтах. На піщаних ґрунтах необхідно вносити торф, перегній, дернову землю.

Застосування: півонію деревовидну Єллоу використовують для ландшафтного дизайну парків, персональних садиб і міського рельєфу, як в одиночних, так і в групових посадках. Найкращий вигляд має коли зростає окремими кущами на сонці в такому випадку кущ виглядає доглянутим та й квіти більші. Також має гарний вигляд в кольорових композиціях з багаторічниками, та в компанії з іншими сортами півонії. Ефектний вигляд має поруч з камінням, біля води, в альпінаріях. Часто використовують як живу квітучу огорожу.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Півонію деревовидну Єллоу в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: пересадку півонія деревовидна Yellow витримує погано тому місце де вона буде рости потрібно обрати раз і назавжди. Висаджують півонії так, щоб бруньки були не нижче рівня ґрунту. У центрі посадкової ями, засипаній добре перемішаною поживною сумішшю, роблять горбок, на якому розправляють коріння саджанця. Землю обережно ущільнюють. Після посадки рослина має міцно сидіти в землі, не піддаючись висмикуванню. Після поливу коріння півонії поглиблюються і займають нормальне положення, при якому над бруньками залишається 2-3 см землі. Півонії, посаджені на глинистому ґрунті, взимку можуть бути «вичавлені» з землі. Тому їх слід злегка підгорнути або прикрити торфом, листям. Навесні це укриття зняти. Кращим строком посадки і ділення кущів півоній є друга половина серпня - перша половина вересня. Можна ділити і садити рослини навесні, але бажано до 1 травня, щоб не поламати молоді пагони. Кожен садівник, який має на своїй ділянці півонії або бажає зайнятися цією культурою, повинен чітко уявляти собі всілякі способи розмноження півоній - діленням куща, кореневими і стебловими живцями, відводками, зеленими живцями з «п'ятою», брунькове відновлення і насінням. Розділ куща, як і пересадка, є дуже відповідальним прийомом, так як вона впливає на час цвітіння рослин. Неправильний розділ, як і неправильна посадка, можуть затримати цвітіння на 3 роки і більше. Для того, щоб півонія деревовидна Єллоу добре росла, рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних, удобрити поживними речовинами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, з березня по грудень - навіть у самі спекотні дні літа.

Догляд: Paeonia suffruticosa Yellow перед зимою півонії підгортають землею або присипають торфом на 10-12 см. Рано навесні рослини звільняють від укриття. Ґрунт підтримують у пухкому стані. Рихлять обережно, щоб не пошкодити коріння. Навколо рослини (в радіусі 50 см) глибина розпушування не повинна перевищувати 5 см. Два рази на місяць кущі рясно поливають. Особливо необхідний полив на початку літа і в кінці.

Обрізка: Paeonia suffruticosa Yellow обрізки не потребує, але потрібно прибирати всі сухі пагони та суцвіття які відцвіли.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули. Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Хвороби і шкідники: необроблену рослину можуть уразити галлові нематоди, бронзовка, мурахи, тля, та такі хвороби як сіра гниль, септоріоз, коренева гниль іржа.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Кущі;
Форма росту Розлогі; Кулясті;
Висота рослини 1-1,5м;
Діаметр дорослої рослини 1-1,5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Зелений;
Колір квітів Жовтий;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння;
Період цвітіння Травень; Червень;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Кислотність грунту / РН Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Сади на даху; Сади каменів/альпінарії/; Східні сади; Акценти / солітери;
Рослина для живоплоту Середній (1-2м);
Особливості рослини Ароматичні рослини;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Низька;
Потреба укриття на зиму Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Півонія деревовидна Єллоу | Paeonia suffruticosa Yellow | Пион древовидный Еллоу