Гортензія волотиста Скайфолл | Hydrangea paniculata Skyfall | Гортензия метельчатая Скайфолл

Модель: 1841
Акція
NEW
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 210 грн
Є в наявності

Гортензія волотиста Скайфолл

Hydrangea paniculata Skyfall

Гортензия метельчатая Скайфолл

 

Синоніми: Гіацинтова гортензія, Гортензія Скайфол, Гортензія Небесне падіння, Гортензія волотиста Скайфолл / Френні.

Походження / історія: Гортензія волотиста Скайфолл - світовий лідер продажів та новинка в нашому розпліднику Проксима! Сорт був виведений Гвідо Рувете (Голландія). У 2018 році сорт був нагороджений Золотою медаллю у конкурсі на Flowers Expo 2018 та Срібною медаллю на GrootGroenPlus у 2019 році.

Опис сорту / переваги: Красиво квітучий кущ компактних розмірів з великими волотями-суцвіттями, які складаються з безлічі білосніжних квітів з подовженими пелюстками, що нагадують гіацинти (див. фото). Дуже морозостійкий сорт (до -30С).

Форма: невеликий кущ з жорсткими пагонами, що ростуть вертикально, завдяки чому крона не розвалюється.

Висота / діаметр: 1,2 м заввишки та до 1 м у діаметрі.

Швидкість зростання: гортензія Скайфолл може давати прирости по 25-35 см на рік, але також важливо врахувати обов'язкову щорічну обрізку для формування куща та досягнення бажаного результату у розмірі суцвіть та їх кількості.

Кора: молоді пагони зелені, а торішні сіро-коричневого кольору.

Пагони: прямостоячі, обрізкою можна надати кущу кулястої форми. Квіти розвиваються на пагонах цього року.

Листя: довгасто-яйцевидної форми, загострені на кінці, злегка шорсткі, насиченого зеленого кольору, осіннє забарвлення - жовте.

Цвітіння: спершу кремово-білі, потім чисто білі пірамідальні суцвіття-мітелки заввишки 30 см, восени стають трохи рожевими. Цвітіння починається з середини липня і продовжується по вересень місяць.

Відношення до світла / інсоляція: гортензія Скайфолл чудово росте на сонячних ділянках, а також у легкій тіні. Занадто велика тінь для волотистих гортензій впливає на кількість суцвіть.

Грунт: гортензія волотиста Скайфолл рясно цвістиме на ділянках з родючим, добре дренованим ґрунтом. Потребує доброго поливу, особливо в період цвітіння.

Застосування: завдяки своїм компактним розмірам, кущ гортензії волотистої Скайфолл прикрасить будь-який міксбордер або клумбу. Чудовий вигляд має рясноквітуча гортензія Скайфолл, висаджена солітером або в групі гортензій на галявині серед зеленого газону. Компактний розмір Гортензії Скайфолл дозволяє вирощувати її в контейнері на балконах або патіо.

Кліматична зона/зона морозостійкості: 4 – абсолютно вся територія України. Купити гортензію волотисту Скайфолл за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшій колекції декоративних рослин для українського клімату. Читати більше про посадку, поливу, догляд, добрива, захист, відгуки - нижче - під фото, а також у розділі «Посадка та догляд».

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
0,5-3л 10-15см 10-15см
NEW
210 грн
-
+
40-50см 20-30см
Акція
NEW
280 грн
-
+
Від 210 грн

Посадка: Для того, щоб Гортензія Скайфолл добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити грунт від бур'янів, особливо багаторічних, удобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий грунт). Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з пролонгованими (довгограючими) добривами, тому рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи та після посадки гарантовано приживається.

Вид ґрунту: Віддає перевагу свіжим, вологим, родючим, гумусовим (багатим), пухким і супіщаним садовим грунтам з кислою реакцією. Найголовніше в посадці гортензій, рододендронів, азалій, магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінною складовою якого є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий») бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська), де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї території України кислий природний ґрунт – велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкисляти. Підкислювати ґрунт навколо приствольного кола можна за рахунок мульчування дробленою корою сосни звичайної та хвойного опаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських таганків. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі й Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий органічний гумус, що відстоявся, отриманий з гною або компосту. Органіка змінює структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Настав час позбавлятися згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як у Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Мінеральні добрива: Добриво Vila Yara призначене для догляду за кущами гортензії. Багатий склад добрива кислої реакції із вмістом магнію та бору забезпечує активне зростання рослини, сприяє утворенню сильних та здорових нирок. Захищає від хлорозу (темні плями на листі), від якого страждають гортензії на переважно нейтральних ґрунтах України. Добриво також впливає на насичений колір та розмір бутонів гортензій та продовжує цвітіння. Регулярне використання добрива підвищує стійкість гортензій до хвороб та морозу. При застосуванні змішування із ґрунтом не обов'язково. Застосовують з інтервалом близько 60 днів, двічі на період вегетації. Перше внесення проводиться у квітні/травні наступне у червні/липні. Добриво розсипаємо рівномірно навколо рослини (на зовнішній периферії крони), а потім ретельно поливаємо водою. Молоді насадження підгодовуємо навесні (березень). Дозування для молодих насаджень близько 30-40 г/м2. Старі насадження: 40-50 г/м2(4-5 кг/100м2), або кожні 10 см висоти гортензії по 5 гр добрива рівномірно навколо приствольного кола.

Полив: Регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту, частіше у спеку.

Обрізання: Видалення слабких і погано розвинених пагонів, пошкоджених морозом. Після обрізки добре відновлюється. Якщо торішні пагони метельчатої гортензії обрізати сильно - то в результаті кущ дасть менше суцвіть, але вони будуть величезних розмірів, а якщо зробити високу обрізку, то суцвіття буде дуже багато і всі вони будуть малого та середнього розміру. Догляд: Потребує видалення бур'янів, розпушування грунту, прополювання.

Хвороби та шкідники: Гортензія Скайфолл може уражатися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядечкою, попелицею, щитівкою, борошнистою росою. Для їхнього знищення використовуємо інсектициди (Актора, Енжіо, Актеллік, Матч). Головне визначити шкідника (діагноз) у тому, щоб правильно вибрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослин. Щоб захистити рослину від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Рідоміл Голд тощо).

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуючи контакт інсектициду з коренем, згідно з інструкцією на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина – тіаметоксам) розводимо 1 гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини – імідаклоприд+біфентрин+ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні та підлив у ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується та «доїдає» рослину. Приклад – війна садівників українців із колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватні» однофамільці – кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі та лізуть у чужі сади. Перші та другі повинні знищуватись до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Найкращий період введення для широколистяних бур'янів – від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові – фаза 2-3 листки, багаторічні злакові – при висоті 10-12 см. Усі названі препарати змішуються без обмежень та без ризику зниження ефективності.

Норма витрати робочого розчину: молоде дерево – 1 л, дерево середнього віку – 2-3 л, дерево з великою кроною – більше 3 л. Дякуємо компанії Syngenta за інформаційну допомогу.

Гортензія волотиста Скайфолл

Hydrangea paniculata Skyfall

Гортензия метельчатая Скайфолл

 

Синоніми: Гіацинтова гортензія, Гортензія Скайфол, Гортензія Небесне падіння, Гортензія волотиста Скайфолл / Френні.

Походження / історія: Гортензія волотиста Скайфолл - світовий лідер продажів та новинка в нашому розпліднику Проксима! Сорт був виведений Гвідо Рувете (Голландія). У 2018 році сорт був нагороджений Золотою медаллю у конкурсі на Flowers Expo 2018 та Срібною медаллю на GrootGroenPlus у 2019 році.

Опис сорту / переваги: Красиво квітучий кущ компактних розмірів з великими волотями-суцвіттями, які складаються з безлічі білосніжних квітів з подовженими пелюстками, що нагадують гіацинти (див. фото). Дуже морозостійкий сорт (до -30С).

Форма: невеликий кущ з жорсткими пагонами, що ростуть вертикально, завдяки чому крона не розвалюється.

Висота / діаметр: 1,2 м заввишки та до 1 м у діаметрі.

Швидкість зростання: гортензія Скайфолл може давати прирости по 25-35 см на рік, але також важливо врахувати обов'язкову щорічну обрізку для формування куща та досягнення бажаного результату у розмірі суцвіть та їх кількості.

Кора: молоді пагони зелені, а торішні сіро-коричневого кольору.

Пагони: прямостоячі, обрізкою можна надати кущу кулястої форми. Квіти розвиваються на пагонах цього року.

Листя: довгасто-яйцевидної форми, загострені на кінці, злегка шорсткі, насиченого зеленого кольору, осіннє забарвлення - жовте.

Цвітіння: спершу кремово-білі, потім чисто білі пірамідальні суцвіття-мітелки заввишки 30 см, восени стають трохи рожевими. Цвітіння починається з середини липня і продовжується по вересень місяць.

Відношення до світла / інсоляція: гортензія Скайфолл чудово росте на сонячних ділянках, а також у легкій тіні. Занадто велика тінь для волотистих гортензій впливає на кількість суцвіть.

Грунт: гортензія волотиста Скайфолл рясно цвістиме на ділянках з родючим, добре дренованим ґрунтом. Потребує доброго поливу, особливо в період цвітіння.

Застосування: завдяки своїм компактним розмірам, кущ гортензії волотистої Скайфолл прикрасить будь-який міксбордер або клумбу. Чудовий вигляд має рясноквітуча гортензія Скайфолл, висаджена солітером або в групі гортензій на галявині серед зеленого газону. Компактний розмір Гортензії Скайфолл дозволяє вирощувати її в контейнері на балконах або патіо.

Кліматична зона/зона морозостійкості: 4 – абсолютно вся територія України. Купити гортензію волотисту Скайфолл за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшій колекції декоративних рослин для українського клімату. Читати більше про посадку, поливу, догляд, добрива, захист, відгуки - нижче - під фото, а також у розділі «Посадка та догляд».

Посадка: Для того, щоб Гортензія Скайфолл добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити грунт від бур'янів, особливо багаторічних, удобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий грунт). Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з пролонгованими (довгограючими) добривами, тому рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи та після посадки гарантовано приживається.

Вид ґрунту: Віддає перевагу свіжим, вологим, родючим, гумусовим (багатим), пухким і супіщаним садовим грунтам з кислою реакцією. Найголовніше в посадці гортензій, рододендронів, азалій, магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінною складовою якого є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий») бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська), де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї території України кислий природний ґрунт – велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкисляти. Підкислювати ґрунт навколо приствольного кола можна за рахунок мульчування дробленою корою сосни звичайної та хвойного опаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі та органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських таганків. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі й Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий органічний гумус, що відстоявся, отриманий з гною або компосту. Органіка змінює структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Настав час позбавлятися згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як у Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Мінеральні добрива: Добриво Vila Yara призначене для догляду за кущами гортензії. Багатий склад добрива кислої реакції із вмістом магнію та бору забезпечує активне зростання рослини, сприяє утворенню сильних та здорових нирок. Захищає від хлорозу (темні плями на листі), від якого страждають гортензії на переважно нейтральних ґрунтах України. Добриво також впливає на насичений колір та розмір бутонів гортензій та продовжує цвітіння. Регулярне використання добрива підвищує стійкість гортензій до хвороб та морозу. При застосуванні змішування із ґрунтом не обов'язково. Застосовують з інтервалом близько 60 днів, двічі на період вегетації. Перше внесення проводиться у квітні/травні наступне у червні/липні. Добриво розсипаємо рівномірно навколо рослини (на зовнішній периферії крони), а потім ретельно поливаємо водою. Молоді насадження підгодовуємо навесні (березень). Дозування для молодих насаджень близько 30-40 г/м2. Старі насадження: 40-50 г/м2(4-5 кг/100м2), або кожні 10 см висоти гортензії по 5 гр добрива рівномірно навколо приствольного кола.

Полив: Регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту, частіше у спеку.

Обрізання: Видалення слабких і погано розвинених пагонів, пошкоджених морозом. Після обрізки добре відновлюється. Якщо торішні пагони метельчатої гортензії обрізати сильно - то в результаті кущ дасть менше суцвіть, але вони будуть величезних розмірів, а якщо зробити високу обрізку, то суцвіття буде дуже багато і всі вони будуть малого та середнього розміру. Догляд: Потребує видалення бур'янів, розпушування грунту, прополювання.

Хвороби та шкідники: Гортензія Скайфолл може уражатися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядечкою, попелицею, щитівкою, борошнистою росою. Для їхнього знищення використовуємо інсектициди (Актора, Енжіо, Актеллік, Матч). Головне визначити шкідника (діагноз) у тому, щоб правильно вибрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослин. Щоб захистити рослину від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Рідоміл Голд тощо).

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуючи контакт інсектициду з коренем, згідно з інструкцією на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина – тіаметоксам) розводимо 1 гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини – імідаклоприд+біфентрин+ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні та підлив у ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується та «доїдає» рослину. Приклад – війна садівників українців із колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватні» однофамільці – кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі та лізуть у чужі сади. Перші та другі повинні знищуватись до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Найкращий період введення для широколистяних бур'янів – від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові – фаза 2-3 листки, багаторічні злакові – при висоті 10-12 см. Усі названі препарати змішуються без обмежень та без ризику зниження ефективності.

Норма витрати робочого розчину: молоде дерево – 1 л, дерево середнього віку – 2-3 л, дерево з великою кроною – більше 3 л. Дякуємо компанії Syngenta за інформаційну допомогу.

Читати більше
Характеристики
Тип рослини Кущі;
Форма росту Розлогі; Кулясті;
Висота рослини 1-1,5м;
Діаметр дорослої рослини 1-1,5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Жовтий;
Колір квітів Білий;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння;
Період цвітіння Липень; Серпень; Вересень;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Регулярний полив;
Умови навколишнього середовища Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти;
Кліматична зона України 4 зона (34,4°С-28,9°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Природні пейзажні парки; Східні сади; Акценти / солітери;
Рослина для живоплоту Середній (1-2м);
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Низька;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки