Персик колоновидний Сувенір (середній) | Персик колоновидный Сувенир (средний) | Prunus persica columnar Souvenir

Модель: 914
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 180 грн
Є в наявності

Персик колоновидний Сувенір (середній)

Персик колоновидный Сувенир (средний)

Prunus persica columnar Souvenir

Peach tree columnar Souvenir
 

 

Синоніми: Персик осінній Сувенір.

Запилювачі: Мореттіні, Сонячний.

Походження / історія: батьківщина персика - Китай, там він вважається символом довголіття. Потім персик потрапив в Іран, який в давнину називався Персією, де виявилися ідеальні умови для його зростання. Тому персик і був охрещений «персиком». В останні роки колоноподібні деревця стають все більш популярними серед українських садівників. Маючи маленьку крону і дозволяючи раціонально використовувати площу, вони ніби створені для аматорських садів - на невеликій ділянці можна посадити багато дерев різноманітних сортів. В умовах «інтенсивного саду» колоноподібні персики дають в 5-6 разів більше врожаю, ніж звичайні. Сорт персика Колоновидний Сувенір виведений селекціонерами Нікітського ботанічного саду.

Опис сорту: високоврожайний сорт колоновидного персика Сувенір з мало розгалуженою кроною вертикальної форми і плодами середніх і великих розмірів.

Форма: відмінною особливістю колоновидного персика Сувенір є його зовнішній вигляд: він має один стовбур, при цьому у нього практично не розвинене бічне розгалуження, дерево покрите короткими гілочками. Бічні гілки хоча і утворюються, але в дуже невеликій кількості, їх повністю видаляють секатором на початку літа або під час обрізання саду. Пагони відростають вгору, а не в сторони. Крона у колоновидного персика відсутня.

Розмір: доросла рослина досягає у висоту 2-2,5 м. і всього лише 0,5 в діаметрі.

Швидкість зростання / сила росту: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Листя: подовжено-ланцетоподібні із завуженою вершиною, темно-зелені зі злегка глянцевим блиском. Довжина середньозігнутої пластинки - 17 см, ширина - близько 4 см.

Квітки: діаметром 2,5-3 см. бокаловидної форми, 5-пелюсткові, біло-рожевого кольору з приємним ароматом.

Час цвітіння: персик Сувенір цвіте в ранні терміни і дає дуже велику кількість зав'язі, тому в перший рік всі квітки краще видалити. Навесні другого року, коли зрозуміло, що дерево прижилося і зміцніло, можна залишити кілька плодів, поступово збільшуючи навантаження врожаю. Персик використовується і в декоративному оформленні. Під час буйного цвітіння навесні його дерева з гарними, великими і яскравими квітками на коротких плодоніжках просто неповторні.

Плоди: середніх і великих розмірів, масою 150-200 г, круглої або трохи довгастої форми з ананасовим смаком. Шкірочка з легким опушенням жовтого кольору з великим червоним рум'янцем майже по всій поверхні плоду. М'якоть дуже ароматна, соковита, ніжна. Кісточка легко відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в кінці липня - середині серпня.

Ставлення до світла / інсоляція: дерево південного виду і йому потрібно, як і всім персиковим, багато світла в сукупності з теплом. Не страждає від сильних вітрів і посухи.

Ґрунт: не рекомендується садити персик в низовинах, де скупчується холодне повітря і ґрунт насичений вологою - в таких умовах персик може часто хворіти і погано плодоносити. Посухостійкість середня, жаростійкість нижче середньої.

Переваги: ​​сорт Prunus persica columnar Souvenir цінується за регулярну рясну врожайність, стійкість квіткових бруньок до заморозків і плоди приємного смаку. Багато хто віддає перевагу вживанню персика у свіжому вигляді як столові фрукти, також персик запікають в духовці, роблять морозиво. Фрукти можна заготовити про запас у вигляді джемів, варення, консервації або заморозки. Не менш корисний і смачний цей фрукт і в сушеному вигляді. У народній медицині використовують цілющі олії з кісточок персика.

Морозостійкість: на перезволожених ґрунтах, особливо на низовинах, молоді пагони можуть пошкоджуватися морозами.

Кліматична зона / зона морозостійкості: - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Крим (6a - 7b).

 

Купити Персик колоновидний Сувенір в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - нижче - під фотографіями.

↓↓↓ Більше інформації про дану рослину можна знайти під фото ↓↓↓

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
г.к. 60-80см 10-15см 180 грн
-
+
Від 180 грн

Посадка: щоб персик колоновидний Сувенір добре розвивався і ріс, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Переміщаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Робимо пристовбурні кола з насипом, для природного збору дощової води, і рясно заливаємо декілька разів.

Ґрунт: як і решта рослин чудово реагує на внесення органічних та мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий перепрілий органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Пора позбуватися паршивих радянських звичок марнотратників життя і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.

Всі сорти персика нашого інтернет-магазину вирощені  в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Є можливість купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються.

Полив: персик не любить надлишку вологи, тому за сезон потрібно зробити кілька рясних поливів. Перший з них проводиться всередині весни. Другий полив необхідний в травні (найбільш активний ріст пагонів). Третій полив персикового саджанця повинен проводитися за два тижні до початку дозрівання плодів (початок або середина липня). Останній раз допускається полив персика в пізній осінній період, розраховуючи на 1 кв. м близько 6 відер води. Правильний полив персикового дерева передбачає подачу води за спеціальними кільцевими борознами, сформованими навколо дерева. Слід врахувати, що діаметр кілець повинен бути наполовину менше діаметра абрикосової крони. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються.

Обрізка: обрізки колоновидний персик колоновидний Сувенір практично не потребує, видаленню підлягають лише пошкоджені і зламані гілки. Центральний провідник обрізати не можна, щоб не отримати розгалужень (винятком є ​​той випадок, коли центральний провідник не дуже добре росте, його можна обрізати на 2-3 бруньки). Обрізаються тільки бічні гілки. Непотрібні для рослини якісні пагони зрізують, коли їх довжина сягає 15-20 см. З віком бічні гілки подовжуються. Навесні і після збору врожаю колоновидний персик виглядає як невисокий пірамідальний «топольок», а в пік дозрівання плодів бічні гілки можуть звисати під вагою плодів і тому потребують іноді підпорок. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. Ще ми рекомендуємо квітки в першому році висадки саджанця відщипувати - це дозволить деревцю вкоренитися і набратися сил.

Хвороби: незважаючи на те, що сорт Сувенір стійкий до більшості захворювань, він схильний до інфекцій плямистості і моніліозу, а також до ураження молодих пагонів і листя курчавістю. Особливо страждають дерева від цих захворювань навесні і в першій половині літа при рясних дощах, туманах, а також при значному загущенні крони. Тому треба уважно стежити за станом листя і обробити відповідними препаратами при перших же ознаках захворювання.

Добриво / захист: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня, друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Гарному розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від такої хвороби як моніліальний опік слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо, Хорус. У фазі опадання пелюсток (95% опало) - від моніліального опіку, гномоніозу застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Швидкість. У фазі росту плоду (горішок) - від східної плодожерки, попелиці, молі, а також хвороб: молініоз, гнромоніоз застосовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Обробку проводять через 7-8 днів після попередньої. У фазі росту плоду (перед дозріванням) - від попелиці, східної плодожерки і плямистості листя застосовують Енжіо або Актеллік. Обробку проводять через 12-14 днів після попередньої. Після збирання врожаю від попелиці і таких хвороб, як плодова гниль, моніліоз, кокомікоз застосовують препарати Хорус + Швидкість + Карате Зеон, знімають і знищують муміфіковані плоди. Обробку проводять через 18-24 дня після збору врожаю баковою сумішшю. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і від плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити окопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актара або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку та не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г / л тіаметоксаму; 250 г / кг тіаметоксаму). Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Персик колоновидний Сувенір (середній)

Персик колоновидный Сувенир (средний)

Prunus persica columnar Souvenir

Peach tree columnar Souvenir
 

 

Синоніми: Персик осінній Сувенір.

Запилювачі: Мореттіні, Сонячний.

Походження / історія: батьківщина персика - Китай, там він вважається символом довголіття. Потім персик потрапив в Іран, який в давнину називався Персією, де виявилися ідеальні умови для його зростання. Тому персик і був охрещений «персиком». В останні роки колоноподібні деревця стають все більш популярними серед українських садівників. Маючи маленьку крону і дозволяючи раціонально використовувати площу, вони ніби створені для аматорських садів - на невеликій ділянці можна посадити багато дерев різноманітних сортів. В умовах «інтенсивного саду» колоноподібні персики дають в 5-6 разів більше врожаю, ніж звичайні. Сорт персика Колоновидний Сувенір виведений селекціонерами Нікітського ботанічного саду.

Опис сорту: високоврожайний сорт колоновидного персика Сувенір з мало розгалуженою кроною вертикальної форми і плодами середніх і великих розмірів.

Форма: відмінною особливістю колоновидного персика Сувенір є його зовнішній вигляд: він має один стовбур, при цьому у нього практично не розвинене бічне розгалуження, дерево покрите короткими гілочками. Бічні гілки хоча і утворюються, але в дуже невеликій кількості, їх повністю видаляють секатором на початку літа або під час обрізання саду. Пагони відростають вгору, а не в сторони. Крона у колоновидного персика відсутня.

Розмір: доросла рослина досягає у висоту 2-2,5 м. і всього лише 0,5 в діаметрі.

Швидкість зростання / сила росту: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Листя: подовжено-ланцетоподібні із завуженою вершиною, темно-зелені зі злегка глянцевим блиском. Довжина середньозігнутої пластинки - 17 см, ширина - близько 4 см.

Квітки: діаметром 2,5-3 см. бокаловидної форми, 5-пелюсткові, біло-рожевого кольору з приємним ароматом.

Час цвітіння: персик Сувенір цвіте в ранні терміни і дає дуже велику кількість зав'язі, тому в перший рік всі квітки краще видалити. Навесні другого року, коли зрозуміло, що дерево прижилося і зміцніло, можна залишити кілька плодів, поступово збільшуючи навантаження врожаю. Персик використовується і в декоративному оформленні. Під час буйного цвітіння навесні його дерева з гарними, великими і яскравими квітками на коротких плодоніжках просто неповторні.

Плоди: середніх і великих розмірів, масою 150-200 г, круглої або трохи довгастої форми з ананасовим смаком. Шкірочка з легким опушенням жовтого кольору з великим червоним рум'янцем майже по всій поверхні плоду. М'якоть дуже ароматна, соковита, ніжна. Кісточка легко відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в кінці липня - середині серпня.

Ставлення до світла / інсоляція: дерево південного виду і йому потрібно, як і всім персиковим, багато світла в сукупності з теплом. Не страждає від сильних вітрів і посухи.

Ґрунт: не рекомендується садити персик в низовинах, де скупчується холодне повітря і ґрунт насичений вологою - в таких умовах персик може часто хворіти і погано плодоносити. Посухостійкість середня, жаростійкість нижче середньої.

Переваги: ​​сорт Prunus persica columnar Souvenir цінується за регулярну рясну врожайність, стійкість квіткових бруньок до заморозків і плоди приємного смаку. Багато хто віддає перевагу вживанню персика у свіжому вигляді як столові фрукти, також персик запікають в духовці, роблять морозиво. Фрукти можна заготовити про запас у вигляді джемів, варення, консервації або заморозки. Не менш корисний і смачний цей фрукт і в сушеному вигляді. У народній медицині використовують цілющі олії з кісточок персика.

Морозостійкість: на перезволожених ґрунтах, особливо на низовинах, молоді пагони можуть пошкоджуватися морозами.

Кліматична зона / зона морозостійкості: - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Крим (6a - 7b).

 

Купити Персик колоновидний Сувенір в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - нижче - під фотографіями.

↓↓↓ Більше інформації про дану рослину можна знайти під фото ↓↓↓

Посадка: щоб персик колоновидний Сувенір добре розвивався і ріс, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Переміщаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Робимо пристовбурні кола з насипом, для природного збору дощової води, і рясно заливаємо декілька разів.

Ґрунт: як і решта рослин чудово реагує на внесення органічних та мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий перепрілий органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Пора позбуватися паршивих радянських звичок марнотратників життя і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.

Всі сорти персика нашого інтернет-магазину вирощені  в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Є можливість купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються.

Полив: персик не любить надлишку вологи, тому за сезон потрібно зробити кілька рясних поливів. Перший з них проводиться всередині весни. Другий полив необхідний в травні (найбільш активний ріст пагонів). Третій полив персикового саджанця повинен проводитися за два тижні до початку дозрівання плодів (початок або середина липня). Останній раз допускається полив персика в пізній осінній період, розраховуючи на 1 кв. м близько 6 відер води. Правильний полив персикового дерева передбачає подачу води за спеціальними кільцевими борознами, сформованими навколо дерева. Слід врахувати, що діаметр кілець повинен бути наполовину менше діаметра абрикосової крони. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються.

Обрізка: обрізки колоновидний персик колоновидний Сувенір практично не потребує, видаленню підлягають лише пошкоджені і зламані гілки. Центральний провідник обрізати не можна, щоб не отримати розгалужень (винятком є ​​той випадок, коли центральний провідник не дуже добре росте, його можна обрізати на 2-3 бруньки). Обрізаються тільки бічні гілки. Непотрібні для рослини якісні пагони зрізують, коли їх довжина сягає 15-20 см. З віком бічні гілки подовжуються. Навесні і після збору врожаю колоновидний персик виглядає як невисокий пірамідальний «топольок», а в пік дозрівання плодів бічні гілки можуть звисати під вагою плодів і тому потребують іноді підпорок. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. Ще ми рекомендуємо квітки в першому році висадки саджанця відщипувати - це дозволить деревцю вкоренитися і набратися сил.

Хвороби: незважаючи на те, що сорт Сувенір стійкий до більшості захворювань, він схильний до інфекцій плямистості і моніліозу, а також до ураження молодих пагонів і листя курчавістю. Особливо страждають дерева від цих захворювань навесні і в першій половині літа при рясних дощах, туманах, а також при значному загущенні крони. Тому треба уважно стежити за станом листя і обробити відповідними препаратами при перших же ознаках захворювання.

Добриво / захист: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня, друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Гарному розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від такої хвороби як моніліальний опік слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо, Хорус. У фазі опадання пелюсток (95% опало) - від моніліального опіку, гномоніозу застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Швидкість. У фазі росту плоду (горішок) - від східної плодожерки, попелиці, молі, а також хвороб: молініоз, гнромоніоз застосовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Обробку проводять через 7-8 днів після попередньої. У фазі росту плоду (перед дозріванням) - від попелиці, східної плодожерки і плямистості листя застосовують Енжіо або Актеллік. Обробку проводять через 12-14 днів після попередньої. Після збирання врожаю від попелиці і таких хвороб, як плодова гниль, моніліоз, кокомікоз застосовують препарати Хорус + Швидкість + Карате Зеон, знімають і знищують муміфіковані плоди. Обробку проводять через 18-24 дня після збору врожаю баковою сумішшю. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і від плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити окопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актара або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку та не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г / л тіаметоксаму; 250 г / кг тіаметоксаму). Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше
Характеристики
Видова назва дерева Персик;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Колоновидна;
Висота рослини 1,5-3м;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Персик колоновидний Сувенір (середній) | Персик колоновидный Сувенир (средний) | Prunus persica columnar Souvenir